• English Special Days

• W ramach prowadzonej przez nauczycielki j. angielskiego  innowacji, uczniowie z klasy IIa, IIIa i IIIb świętowali niedawno różne dni "nietypowe" w celu zwiększenia motywacji    i chęci do nauki języka obcego :)

Klasa IIa poszerzała swoją wiedzę uczestnicząc w kolorowym Dniu Jesieni, klasa IIIa obchodziła słodki Dzień Jabłka, zaś  klasa IIIb brała udział w "odlotowej" lekcji na lotnisku. Wszyscy świetnie się bawili i już nie mogą się doczekać uczestnictwa w kolejnych "English Special Days":)

• Tydzień Języków Obcych

• W minionym tygodniu dzieci z klas I-III miały okazję świętować Europejski Dzień Języków.

Celem tego święta jest promowanie różnorodności językowej i kulturowej oraz zwiększenie wzajemnego zrozumienia pomiędzy poszczególnymi narodami.

Uczniowie z zaangażowaniem rozwiązywali zagadki i quizy językowe, próbowali rozpoznać język usłyszany w piosenkach, rozpoznawali zabytki europejskich stolic, dowiedzieli się jak przywitać się w wielu językach obcych, a nawet mieli krótką lekcję języka francuskiego! :)