• Sukcesy naszych uczniów w konkursie "Świetlik" 2023

• Miło jest nam poinformować, iż w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik" nagrody główne zdobyli: Hanula Magdalena (kl. 3 a), Hogendorf Aleksander (kl. 4 b) oraz Wiatr Jan (kl. 6 c)
            Nagrody otrzymali: Mazuerk Szymon (kl. 1 a), Rybski Ignacy (kl. 2 a), Debuiche Antoni (kl. 2 b).
            Wyróżnierni zostali: Blichowski Franciszek (kl. 1 a), Warchoł Mikołaj (kl. 2 a), Burda Alensandra (kl. 3 a), Demczak Hanna (kl. 3 a), Leśniak Barbara (kl. 3 a), Kołakowska Emilia (kl. 3 b), Barcicki Ignacy (kl. 4b), Garus Mikołaj (kl. 4b), Regulski Ignacy (kl. 4b), Mamcarczyk Julia (kl. 5 a), Boruta Jan (kl. 5 b), Bryniarski Konstanty (kl. 5 b).

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie konkursu
            Jolanta Bryk, Patryk Kachel

• Spotkanie z Rodzicami przyszłorocznych klas pierwszych

• Zapraszamy Rodziców dzieci, które od 1 września 2023r. rozpoczną naukę w naszej szkole na spotkanie w dniu 20 czerwca 2023r. o godzinie 17.00. w szkolnej jadalni.

Podczas zebrania otrzymacie Państwo informacje na temat przypisania dziecka do konkretnego oddziału klasowego, spotkacie się z wychowawcami oraz zostaniecie zapoznani z tzw. wyprawką pierwszoklasisty.

Serdecznie zapraszamy!

• Egzamin ósmoklasisty!

• Drodzy ósmoklasiści!

Życzymy Wam wiary we własne siły i umiejętności, które pozyskiwaliście

przez szereg lat. Niech uzyskane przez was wyniki będą jak najlepsze

i otworzą przed Wami horyzonty wymarzonych szkół ponadpodstawowych

oraz pozwolą realizować pasje.

Trzymamy kciuki! Powodzenia!

Dyrekcja i Nauczyciele

• Święto Flagi i Święto  Konstytucji 3 maja w naszej szkole!
          • Święto Flagi i Święto Konstytucji 3 maja w naszej szkole!

• 2 maja - Święto Flagi i 3 maja- Święto Konstytucji 3 maja w tym roku świętowaliśmy już kilka dni wcześniej i w nietypowy sposób.

Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się w sali gimnastycznej i by upamiętnić te ważne dla każdego Polaka daty odśpiewaliśmy hymn Polski a następnie ustawiliśmy się do pamiątkowego zdjęcia tworząc razem polską flagę.

W ten symboliczny sposób chcieliśmy pokazać, że pamiętamy o naszych symbolach narodowych i chcemy WSPÓLNIE budować przyszłość naszego kraju.

By nie zapomnieć o ważnych wydarzeniach historycznych, które są powiązane z ostatnimi świętami p. Bożena Urbaniec - nasza bibliotekarka przygotowała wystawę w holu szkoły.

• Dzień Ziemi - projekt klasy 6c

• Uczniowie klasy VI c zaangażowali się w projekt "Splątani ze światem - Dzień Ziemi 2023". Projekt składał się z trzech etapów. Pierwszy z nich polegał na zdobywaniu wiedzy - uczniowie wzięli udział w webinarze pt. “Ziemia jako ekosystem społeczno-przyrodniczy". Drugi etap polegał na działaniu - lekcji w terenie, podczas której uczniowie obserwowali przyrodę i wypełniali kartę obserwacji. Trzecim etapem było podsumowanie - polegało ono na wyciągnięciu wniosków na podstawie webinaru i obserwacji dokonanych w terenie oraz przygotowaniu posteru. Dbajmy o wspólne dobro i bioróżnorodność na naszej planecie!