• BBC Live Classes

• Międzynarodowe lekcje języka angielskiego Pearson we współpracy z brytyjskim BBC

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły ponownie uczestniczą w międzynarodowych lekcjach organizowanych przez wydawnictwo Pearson we współpracy z BBC.
            Za nami pierwsza lekcja "Sports in the UK", w której uczestniczyła klasa 6B oraz uczniowie z dwóch włoskich szkół i uczniowie ze szkoły z Republiki Czeskiej.
            Lekcja prowadzona w świątecznej atmosferze przez sympatyczną nauczycielkę z Wielkiej Brytanii umozliwiła uczniom poszerzyć wiadomości na temat popularnych sportów w rejonie Lake District. Był czas na naukę nowego słownictwa, konwersacje z uczniami z innych krajów, a przede wszystkim czas na doskonalenie znajomości języka angielskiego.

Jeszcze w tym miesiącu czekają nas kolejne zajęcia z tego projektu

• Certyfikat Doskonałości dla klasy 1a !

• Europejski Tydzień Kodowania. W 2021 r. utworzono w Polsce 3600 wspólnych wydarzeń.Klasa 1a działała wspólnie z Uczymy Dzieci Programować .
            Dzięki wspaniałej współpracy otrzymaliśmy Certyfikat Doskonałości z Code Week.
            Jesteśmy bardzo dumni, szczególnie że tylko 800 organizacji zostało nim wyróżnionych !
        • Olimpiada Informatyczna Juniorów- SUKCES!

• Z radoscią informujemy, iż uczeń naszej szkoły- Franciszek Zachuta- zakwalifikował się do kolejnego etapu Olimpiady Informatycznej Juniorów.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze zmagania!

• Małopolski Konkurs Języka Angielskiego- SUKCES

• To już kolejny sukces uczniów naszej szkoły.

Z radością informujemy, iż Abdullah Bera Koksal, Zofia Mierniczek oraz Maja Plewniak zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego!

Gratulujemy i życzymy sukcesów w tym ostatnim już etapie konkursu!

• Małopolski Konkurs Fizyczny- SUKCES

• Z dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły - Franciszek Zachuta- zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Fizycznego.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

• Małopolski Konkurs Chemiczny- SUKCES!

• Z radością informujemy, iż uczennica naszej szkoły- Zofia Mierniczek- zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego.

Trzymamy kciuki, by ten ostatni już etap konkursu zakończył się uzyskaniem przez Zosię tytułu laureatki!

• Małopolski Konkurs Biologiczny- SUKCES

• Z dumą informujemy, iż uczennica naszej szkoły- Joanna Argasińska- zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego!

To już ostatni etap tych zmagań. Gratulujemy i trzymamy kciuki, by Joasia została laureatką!

• Kolejny sukces uczniów naszej szkoły!

• Z wielką dumą i radością informujemy o kolejnym sukcesie uczniów naszej szkoły. Jan Capik I Stanisław Frączek z klasy 8a zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Chłopcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

• Konkursy, konkursy...

•                       Dziś  miał miejsce etap szkolny XIX -go Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego, organizowanego przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, Nowohuckie Centrum Kultury, Krakowskie Forum Kultury oraz Centrum Kultury Podgórza. Repertuar uczestników obejmował jeden dowolnie wybrany  utwór poetycki oraz dowolny fragment prozy. Lauratami zostali i przechodzą do kolejnego etapu:

Klasy I- III

Hania Kaczmarczyk II A, Basia Leśniak IIA, Antoś Debuiche IB
            Klasy IV- VI:
            I miejsce - Jowitka Sporek IVB
            II miejsce - Gosia Szewczyk VIB
            III miejsce - Helenka Pacześniak VC
            Klasy VII- VII

I miejsce- Lena Kowalska VIIIC
            II miejsce - Hanna Sokół  VIIB
            III miejsce - Zofia Gargul VIIIA

Wyróżnienie: Helena Ornatowska VIIB

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

• Kolejny sukces!!!

• Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Z wielką dumą i radością informujemy, że uczennice  naszej szkoły Maria Seweryn, Hanna Skórczyńska z klasy 8A, oraz Weronika Wiedyska z klasy 7B zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy śukcesu w etapie wojewódzikm.