• BLOG PEDAGOGA

• Listy przyjętych i rekrutacja uzupełniająca

• 17.05.2022 16:16
        • Szanowni Państwo
          Poniżej listy kandydatów, którzy zostali przyjęci do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022.
          Dostępny jest również wniosek dla osób, które chcą wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej.
          Wniosek składamy osobiście w placówce.

• WYNIKI REKRUTACJI

• 29.04.2022 09:20
        • Szanowni Państwo
          Przedstawiam wyniki rekrutacji.
          Bardzo proszę o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do naszej szkioły w terminie 4-13 maja 2022.
          Można to zrobić:
          • za pośrednictwem systemu Elemento
          • w fomie pisemnej  - drogą mailową:
            zsp4@mjo.krakow.pl
          • w formie pisemnej - osobiście.
          W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji
          Dorota Kmiecik
        • Jak rozmawiać z dziećmi o wojnie...?

• 28.02.2022 09:35
        • Nie ma chyba osoby, która nie ma swiadomości co się dzieje u naszych Sąsiadów. My dorośli mamy trudności, aby to zrozumieć. Ale my dorośli musimy pomóc dzieciom, które są wystraszone, nie wiedzą co się dzieje, często w wyobraźni snują nieprawdopodobne scenariusze, które potęgują lęk i strach.
          Zapraszam na krótki film, w którym znajdziecie kilka informacji jak rozmawiać z dziećmi na ten tenat.
        • Tydzień Bezpiecznego Internetu

• 10.02.2022 09:26
        • Nasze Dzieci często sięgają po różne filmy. Dzisiaj zapraszam na serię krótkich filmów, które pomogą nam utrwalić wiadomości dotyczące bezpieczeństwa w sieci i z pewnością na dłużej pozostaną w pamięci Naszych Skarbów. Na stronie załączam jeden film z serii Sieci@ki.pl. Pozostałe bez trudu odnajdą Pańswto w zasobach Internetu.