• BLOG PEDAGOGA

• 23 lutego - Dzień Walki z depresją

• 23.02.2023 12:34
        • Dzisiaj jest wyjątkowy Dzień w moim kalendarzu. Jako pedagog spotkałam się z wieloma sytuacjami, w których rodzice byli bardzo zaskoczeni co może być przyczyną trudności czy problemów ich dzieci. Bądźmy czujni!
        • MŁODE GŁOWY. OCENA POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI I SPRAWCZOŚCI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W POLSCE

• 22.02.2023 13:53
        • Szanowni Państwo
          Nasza placówka przystąpiła do projektu : MŁODE GŁOWY. OCENA POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI I SPRAWCZOŚCI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W POLSCE
          Projekt jest realizowany w wielu szkołach w całej Polsce, a opracowane wyniki badań, które zostaną przeprowadzone dadzą nam informację o jakże ważnej sferze rozwoju naszych dzieci, ale również pomogą w planowaniu i podejmowaniu kolejnych działań profilaktyczno - wychowawczych w naszej szkole.
          Uczniowie będą wypełniać ankiety anonimowo pod opieką nauczyciela Informatyki, który będzie służył pomocą techniczną podczas pracy.

Prosimy o wyrażenie zgody na udział w badaniu Państwa dziecka.

Wzór zgody otrzymali Państwo za posrednictwem Dziennika Librus. Mogą je Państwo przekazać w formie papierowej lub elektronicznej (Dziennik Librus) na ręce pedagoga szkolnego.

• DZIEŃ TOLERANCJI

• 17.11.2022 09:18
        • 16 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji
          Czym jest tolerancja? Czym się różni od akceptacji? Czy rozumiemy te pojęcia? Tematykę przybliży krótka prezentacja.
          Zapraszam