• BLOG PEDAGOGA

• Szacunek

• 25.02.2021 12:07
        • W tym tygodniu w klasie 3C odbyły się warsztaty dotyczące "Szacunku". Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoja wiedzę w tym zakresie, oraz wzbogacić ja o doswiadczenia rówieśników. Poznali różne sposoby okazywania szacunku w codziennym zyciu, ale również dowiedzieli się jakie zchowania mogą świadczyć o jego braku. Świetnie sobie poradzili z tym zagadnieniem, przygotowując mapę myśli, która zilustrowala ich wiedzę. Wspólnie wyraziliśmy nadzię, iż zdobytą wiedzę będą stosować w codziennym życiu.
        • Kilka słów od Pani Psycholog

• 25.02.2021 12:00
        • Teksty te pochodzą ze świetnej książki "Zaburzenia psychiczne i rozwojowe u dzieci a szkolna rzeczywistość" spod redakcji Marty Jerzak. Ta pozycja jest idealna do psychoedukacji rodziców i nauczycieli, gdyż zawiera wszystkie niezbędne informacje, jednocześnie stanowiąc skondensowany skrót wiedzy dla specjalistów.
        • 23 lutego - Światowy Dzień Walki z Depresją

• 23.02.2021 11:13
        • Szanowni Państwo
          Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Walki z Depresją. W czasie pandemii niestety statystyki rosną... Zapraszam do krótkiej prezentacji, która pomoże nam w codziennym obserwowaniu siebie i naszych najbliższych.
        • Pierwsza pomoc emocjonalna w domu

• 19.02.2021 23:18
        • Przedłużające się naucznie w trybie zdalnym często niekorzystnie wpływa na stan emocjonalny dzieci, ale i dorosłych.
          Ze strony szkoły ofermujemy wsparcie zarówno pedagoga jak i psychologa. Poprzez Platformę MT oraz stacjonarnie w szkole.
          Zapraszam również do zapoznania się ze wskazówkami, jak sobie pomóc w domu.