• BLOG PEDAGOGA

• CYBERBEZPIECZEŃSTWO - z czym to się je? ;-)

• 20.02.2023 10:28
      • W bieżącym miesiącu obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu.
        W trosce o naszych Milusińskich - zachęcam do współpracy w tym zakresie.
      • W naszej szkole przez cały rok szkolny odbywa się wiele zajęć poświęconych bezpiecznemu poruszaniu się w Sieci. Optymalne korzystanie z urządzeń umożliwiających kontaktowanie sie na odległość, przeglądaniu zasobów Internetowych itp. to tematyka wielu warsztatów, które sa przeprowadzane przez nauczycieli, wychowawców, pedagoga jak równiez osoby z zewnątrz - np. funkcjonariusza Policji, który zajmuje się tym zagadnieniem. Bezpieczeństwo naszych Dzieci w każdym wymiarze, zawsze jest naszym priorytetem.

Dlatego, aby rozszerzyć nasze działania, a jednocześnie wesprzeć działania Rodziców, podsyłam dla chętnych "Poradnik ABC cyberbezpieczeństwa".

Zawiera wyjaśnienie wielu zagadnień z tej tematyki. Poradnik_ABC_cyberbezpieczenstwa.pdf