• MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

• Wybory do Małego Samorządu

• 04.10.2023 10:39
        • W poniedziałek, 25 września odbyły się wybory do Małego Samorządu. Wzięli w nich udział uczennice i uczniowie klas trzecich. Dokładnie przestudiowaliśmy przedstawionych przez kandydatów programy wyborcze.
          Prezydium Małego Samorządu będą stanowili: Hania i Mikołaj z klasy 3a oraz Róża i Antek z klasy 3b. Gratulujemy !
        • Gwiazdka dla bezdomnych zwierzaków

• 18.12.2022 21:35
        • W miesiącu grudniu Mały Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pod hasłem „Gwiazdka dla bezdomnych piesków i kotków”.
          Uczniowie klas 1 – 8 chętnie przynosili mniejsze i większe opakowania karmy dla bezdomnych zwierzaków.
          Udało nam się zebrać kilkadziesiąt kilogramów smakołyków dla podopiecznych Fundacji dla Zwierząt La Fauna.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za serce okazane opuszczonym kotkom i pieskom oraz za aktywne włączenie się do akcji.

Mały Samorząd Uczniowski

• Dla Niepodległej

• 13.11.2022 22:11
        • Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas 1 – 3 przygotowali piękne i bardzo długie łańcuchy w biało – czerwonych barwach.
          Dzieci robiły łańcuchy w czasie przerw i w świetlicy szkolnej. Technika wykonania była dowolna, ale współpraca w zespole niezbędna.
          Biało – czerwone łańcuchy ozdobiły salę gimnastyczną w dniu akademii z okazji Święta Niepodległości.

• Dzień Nauczyciela

• 24.10.2022 19:46

• W tak ważnym dniu w roku szkolnym, w dniu Święta Edukacji Narodowej, składamy najserdeczniejsze życzenia Naszym Kochanym Nauczycielom.

Do życzeń uczniowie dołączyli małe co nieco.

• Wybory do Rady Małego Samorządu Uczniowskiego

• 24.10.2022 19:36
        • W dniu 6 października odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego.
          Uczniowie klasy 3a i 3b wybierali swoich przedstawicieli, którzy będą tworzyli Radę MSU.
          Największą ilość głosów w klasie 3a uzyskali Hanna Demczak i Franciszek Piech, a w klasie 3b Milena Pachołek i Igor Burzyński.

Hania Demaczak i Franek Pilch

Milenka Pachołek i Igor Burzyński

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich uczniów zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w działaniach Małego Samorządu Uczniowskiego.