• MAŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

• Rysunek Dla Niepodległej

• 11.11.2023 15:02
        • Uczennice i uczniowie klas 1-3 rysowali obrazki "Dla Niepodległej". Jednym z efektów jest okolicznościowa wystawa prac klasy 3a: za co kochamy Polskę. Można ją podziwiać przy głównym wejściu do szkoły.
        • Śniadanie patriotyczne w klasach 1-3

• 11.11.2023 14:56
        • Z okazji Święta Niepodległości Mały Samorząd ogłosił akcję Patriotyczne Śniadanie Daje Moc. W klasach 1-3 dzieci przygotowały wspólne śniadania w kolorach biało-czerwonych. Tak pysznie też można uczcić Naszą Ojczyznę !

• 06.11.2023 14:00
        • Mały Samorząd uczcił Dzień Edukacji Narodowej laurką i upominkami dla Naszych Nauczycieli. Wszystkiego najlepszego !
        • Kolorowe drzewa klas 1-3

• 06.11.2023 13:57
        • Mały Samorząd ogłosił konkurs plastyczny pt. "Kolorowe Drzewa", którego efektem była wspaniała wystawa w hallu naszej szkoły. Dzięki niej jesień od razu zrobiła się jeszcze bardziej kolorowa, a uczniowie poznali nazwy drzew , wygląd ich liści i owoców.
        • Kolorowe drzewo

• 04.10.2023 10:43
        • Mały Samorząd Uczniowski ogłasza akcję malowanie różnych rodzajów drzew. Na jednej kartce format A3 tworzymy jedno drzewo.  Z każdej klasy wybieramy najładniejsze prace i przekazujemy do pani Małgorzaty Rymarskiej. Prace należy wykonać do 6 pażdziernika. Życzymy kreatywności !