• Future4Me !

• Everything about UK w klasie 3a

• 06.11.2023 13:31
        • W ramach zajęć Future4Me! oglądaliśmy angielski film o ciekawostkach z UK i robiliśmy notatki . A na deser nauczyliśmy się piosenki o stolicach państw tworzących United Kingdom 👑👑👑👑
        • The Dot Day w klasie 3a

• 06.11.2023 13:28
        • We wrześniu rozpoczęliśmy od rozbudzenia kreatywności podczas The Dot Day i Creativity week. Uczyliśmy się działać według instrukcji, rozumieć opowiadanie i opowiadać historię Vashti. Oczywiście - wszystko po angielsku !
        • Future4Me !

• 06.11.2023 13:16
          • Od września ruszyły w naszej szkole dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Będą one miały formę konwersatoriów, w których nacisk będzie położony nie tylko na naukę mówienia, ale też poznawanie historii, literatury i kultury innych krajów. W tym celu będą wykorzystane nowoczesne technologie, a uczniowie będą pracować metodą projektową.

W ramach projektu będą organizowane również dni kultury krajów anglojęzycznych .