• BLOG PEDAGOGA

• Co robić z dziećmi w domu, czyli niezbędnik każdego rodzica :)

• 05.04.2020 23:27
        • Ostatnie dni to dla nas wszystkich trudny okres i próba przystosowania się do tymczasowej rzeczywistości. W związku z zamknięciem żłobków, przedszkoli i szkół wielu rodziców musi opiekować się swoimi dziećmi „w pełnym wymiarze godzin”, czyli 24 godziny na dobę. Co prawda szkoły i przedszkola przygotowują lekcje w formie e-learningu, ale co robić z dzieckiem po lekcjach, kiedy wyjście na plac zabaw czy spotkanie z kolegami jest niemożliwe?
        • Webinar

• 24.03.2020 21:04
        • Zapraszam Państwa na webinary organizowane przez SWPS, które odbywają się online, bezpłatnie, wystarczy zapisać się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

25 marca o godz 16 odbędzie się webinar Koronawirus jak wspierać osoby w kryzysie psychicznym. W obecnej sytuacji u wielu z tych osób może nasilać się lęk i depresja. Niektórzy terapeuci - zarówno ci prowadzący terapie indywidualne, jak i grupowe - rozpoczęli formę terapii online. Jak to wygląda i jak działa? Czy jest skuteczne? Będzie to rozmowa  Zofii Szynal z dr Agnieszka Mościcka-Teske - psycholożka i psychoterapeutka.

26 marca z kolei odbędzie się webinar  online Jak zachować motywację w czterech ścianach

Serdecznie pozdrawiam Jola Stępska