• Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

        •   ROK SZKOLNY 2022/2023

          Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4: Paulina Serednicka

           

           

          Zastępca dyrektora: Teresa Stolarczyk- Michałowska

           

          WYCHOWAWCY KLAS 1-3

          Wych. klasy 1a: Małgorzata Oniszko

          Wych. klasy 1b: Jolanta Bryk

          Wych. klasy 2a: Katarzyna Ratkowska

          Wych. klasy 2b: Małgorzata Rymarska

          Wych. klasy 3a: Katarzyna Tomczyk

          Wych. klasy 3b: Bożena Stachura

           

          WYCHOWAWCY KLAS 4-8

          Wych. klasy 4a: Lidia Prokopowicz (naucz. języka polskiego)

          Wych. klasy 4b: Anna Kluk (naucz. matematyki)

          Wych. klasy 5a: Aneta Sporek (naucz. języka polskiego)

          Wych. klasy 5b: Dorota Kmiecik  (pedagog szkolny)

          Wych. klasy 5c: Magdalena Proksch (naucz. historii i języka niemieckiego)

          Wych. klasy 6a: Aleksandra Pachołek (naucz. języka polskiego i WdŻwR)

          Wych. klasy 6b: Przemysław  Pachołek (naucz. geografii i EDB)

          Wych. klasy 6c: Patryk Kachel (naucz. biologii)

          Wych. klasy 7a: Maciej Dubiel (naucz. wychowania fizycznego)

          Wych. klasy 7b: Marzena Radom- Kuźma (naucz. języka angielskiego)

          Wych. klasy 8a: Eliza Pawlisz (naucz. wychowania fizycznego)

          Wych. klasy 8b: Aleksandra Pachołek (naucz. języka polskiego)

          Wych. klasy 8c: Angelina Dyrek (naucz. matematyki)

          NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW:

          Religia:  Teresa Stolarczyk- Michałowska,  Małgorzata Sobczyk, s. Katarzyna Wolny

          Etyka: Tomasz Stanowski

          Język polski:  Aneta Sporek, Lidia Prokopowicz, Aleksandra Pachołek, Anna Amira Al-Araj

          Matematyka: Angelina Dyrek, Anna Kluk, Konrad Panuś

          Język angielski: Marzena Radom- Kuźma, Magdalena Janczy- Jekiełek, Beata Sonia Strzelecka

          Język hiszpański: Anna Butkiewicz

          Język niemiecki: Magdalena Proksch

          Przyroda: Patryk Kachel

          Biologia: Patryk Kachel

          Geografia: Przemysław Pachołek

          Fizyka: Sylwia Olejniczak- Szymańska

          Chemia: Urszula Twardzik

          Historia: Magdalena Proksch, Przemysław Pachołek

          WOS: Grzegorz Toboła

          Edukacja dla bezpieczeństwa: Przemysław Pachołek

          Informatyka: Robert Mulka, Ewa Pietrzyk

          Technika: Ewa Pietrzyk

          Muzyka: Jacek Morawski

          Plastyka: Bogusław Maślak

          Wychowanie fizyczne: Maciej Dubiel, Szymon Tabiś, Eliza Pawlisz

          Wychowanie do życia w rodzinie: Aleksandra Pachołek

          Język polski jako obcy: Paulina Serednicka, Anna Amira Al- Araj, Jolanta   Bryk, Bożena Stachura

          BIBLIOTEKARZ SZKOLNY: Bożena Urbaniec

          PEDAGOG: Dorota Kmiecik

          LOGOPEDA: Inga Wiszniewska

          NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY: Magdalena Gajos

          PSYCHOLOG: Magdalena Drężek

          WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

          Monika Walawska- przewodniczący zespołu nauczycieli świetlicy

          Halina Korczowska

          Monika Sroczyńska

          Małgorzata Studenny

          Marta Barszczowska

          Monika Flisak

          Małgorzata Plekan