Szkoła Podstawowa

Menu główne

Przedszkole nr 55

Menu główne

Kadra 2021/2022

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

  ROK SZKOLNY 2021/2022

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4: Paulina Serednicka

 

 

Zastępca dyrektora: Teresa Stolarczyk- Michałowska

 

WYCHOWAWCY KLAS 1-3

Wych. klasy 1a: Katarzyna Ratkowska

Wych. klasy 1b: Justyna Noskowicz

Wych. klasy 2a: Katarzyna Tomczyk

Wych. klasy 2b: Bożena Stachura

Wych. klasy 3a: Małgorzata Oniszko

Wych. klasy 3b: Jolanta Bryk

 

WYCHOWAWCY KLAS 4-8

Wych. klasy 4a: Aneta Sporek (naucz. języka polskiego)

Wych. klasy 4b: Szymon Tabiś (naucz. wychowania fizycznego)

Wych. klasy 4c: Grzegorz Toboła (naucz. historii i wiedzy o społeczeństwie)

Wych. klasy 5a: Małgorzata Kulik (naucz. języka polskiego)

Wych. klasy 5b: Pachołek Przemysław (naucz. geografii i EDB)

Wych. klasy 5c: Agata Kalisz (naucz. matematyki)

Wych. klasy 6a: Maciej Dubiel (naucz. wychowania fizycznego)

Wych. klasy 6b:Marzena Radom- Kuźma (naucz. języka angielskiego)

Wych. klasy 7a: Eliza Pawlisz (naucz. wychowania fizycznego)

Wych. klasy 7b: Aleksandra Pachołek (naucz. języka polskiego, WdŻwR)

Wych. klasy 7c: Angelina Dyrek (naucz. matematyki)

Wych. klasy 8a: Anna Kluk (naucz. matematyki)

Wych. klasy 8b: Magdalena Proksch (naucz. historii)

Wych. klasy 8c: Ewa Czaplak (naucz. języka angielskiego)

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW:

Religia:  Teresa Stolarczyk- Michałowska,  Małgorzata Sobczyk,

Etyka: Tomasz Stanowski

Język polski:  Aneta Sporek, Małgorzata Kulik, Aleksandra Pachołek

Matematyka: Angelina Dyrek, Anna Kluk, Agata Kalisz

Język angielski: Ewa Czaplak, Marzena Radom- Kuźma, Magdalena Janczy- Jekiełek

Język hiszpański:Joanna Maćkowiak

Język niemiecki: Magdalena Proksch

Przyroda: Barbara Gawlikowska- Mika

Biologia: Barbara Gawlikowska-Mika

Geografia: Przemysław Pachołek

Fizyka: Sylwia Olejniczak- Szymańska

Chemia: Urszula Twardzik

Historia: Magdalena Proksch, Grzegorz Toboła, Przemysław Pachołek

WOS: Grzegorz Toboła

Edukacja dla bezpieczeństwa: Przemysław Pachołek

Informatyka: Robert Mulka

Technika: Ewa Pietrzyk

Muzyka: Jacek Morawski

Plastyka: Bogusław Maślak

Wychowanie fizyczne: Maciej Dubiel, Szymon Tabiś, Eliza Pawlisz

Wychowanie do życia w rodzinie:  Barbara Gawlikowska- Mika, Aleksandra Pachołek

Język polski jako obcy: Paulina Serednicka, Joanna Maćkowiak

BIBLIOTEKARZ SZKOLNY: Bożena Urbaniec

PEDAGOG: Dorota Kmiecik

LOGOPEDA: Inga Wiszniewska

PSYCHOLOG: Jolanta Stępska

 

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

Maria Koper

Monika Walawska

Halina Korczowska

Magdalena Nowińska

Monika Sroczyńska

Eliza Pawlisz

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4
    ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków
  • tel./fax. 12 633 04 58
    tel. kom. 660637366

Galeria zdjęć