Szkoła Podstawowa

Menu główne

Przedszkole nr 55

Menu główne

Kadra 2020/2021

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 34 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

  ROK SZKOLNY 2020/2021

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4: Paulina Serednicka

 

Zastępca dyrektora: Teresa Stolarczyk- Michałowska

 

WYCHOWAWCY KLAS 1-3

Wych. klasy 1a: Katarzyna Tomczyk

Wych. klasy 1b: Bożena Stachura

Wych. klasy 2a: Małgorzata Oniszko

Wych. klasy 2b: Jolanta Bryk

Wych. klasy 3a: Katarzyna Ratkowska

Wych. klasy 3b: Natalia Gierun

Wych. klasy 3c: Ewa Surówka- Kusia

 

WYCHOWAWCY KLAS 4-8

 

Wych. klasy 4a: Maria Gurdek

Wych. klasy 4b: Pachołek Przemysław

Wych. klasy 4c: Magdalena Janczy-Jekiełek

Wych. klasy 5a: Maciej Dubiel

Wych. klasy 5b:Marzena Radom- Kuźma

Wych. klasy 6a: Eliza Pawlisz

Wych. klasy 6b: Aleksandra Pachołek

Wych. klasy 6c: Angelina Dyrek

Wych. klasy 7a: Anna Kluk

Wych. klasy 7b: Magdalena Proksch

Wych. klasy 7c: Ewa Czaplak

Wych. klasy 8a: Katarzyna Kozłowska

Wych. klasy 8b: Aneta Sporek

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW:

 

Religia:  Teresa Stolarczyk- Michałowska,  Małgorzata Sobczyk, Mariusz Kurantkiewicz

Etyka: Tomasz Stanowski

Język polski:  Aneta Sporek, Katarzyna Kozłowska,                               Aleksandra Pachołek

Matematyka: Angelina Dyrek, Anna Kluk, Agata Kalisz

Język angielski: Ewa Czaplak, Marzena Radom- Kuźma, Magdalena Janczy- Jekiełek

Język hiszpański:Joanna Maćkowiak

Język niemiecki: Magdalena Proksch

Przyroda: Barbara Gawlikowska- Mika

Biologia: Barbara Gawlikowska-Mika

Geografia: Przemysław Pachołek

Fizyka: Sylwia Olejniczak- Szymańska

Chemia: Urszula Twardzik

Historia: Magdalena Proksch, Przemysław Pachołek

WOS: Aleksandra Pachołek

Edukacja dla bezpieczeństwa: Przemysław Pachołek

Informatyka: Robert Mulka

Technika: Ewa Pietrzyk

Muzyka: Jacek Morawski

Plastyka: Bogusław Maślak

Wychowanie fizyczne: Maciej Dubiel, Szymon Tabiś, Eliza Pawlisz

Wychowanie do życia w rodzinie:  Barbara Gawlikowska- Mika, Aleksandra Pachołek

Język polski jako obcy:Paulina Serednicka, Maria Gurdek

BIBLIOTEKARZ SZKOLNY: Bożena Urbaniec

PEDAGOG: Dorota Kmiecik

LOGOPEDA: Inga Wiszniewska

PSYCHOLOG: Jolanta Stępska

 

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

Maria Koper

Monika Walawska

Halina Korczowska

Magdalena Nowińska

Monika Sroczyńska

Jolanta Bryk

Eliza Pawlisz

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4
    ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków
  • tel./fax. 12 633 04 58
    tel. kom. 660637366

Galeria zdjęć