Innowacja w klasach 4-6 w roku szkolnym 2016/2017

Wszyscy uczniowie klas 4-6 mogą doskonalić swoje umiejętności językowe podczas dodatkowych 2 godzin języka angielskiego w ramach innowacji. W sumie uczniowie mają 5 godzin tego języka w tygodniu.

Tematem tegorocznej innowacji jest poznanie wybranych zagadnień z dziedziny muzyki, tańca, sztuki oraz literatury angielskiej.

Uczniowie będą mieli okazję zatańczyć Scottish Highland Dance, wziąć udział w konkursie czytania wybranego fragmentu literatury angielskiej, recytacji wiersza w języku angielskim, stworzenia własnego układu tanecznego oraz wzięcia udziału w Mini Playback Show.

W naszych planach jest również napisanie dalszych przygód bohaterów bajek Beatrix Potter oraz wydanie ich w formie książki. Postaramy się też stworzyć do nich ilustracje tak jak to zrobiła Beatrix Potter. Potem przygotujemy przedstawienie na podstawie przez nas napisanych przygód, zaplanujemy kostiumy, choreografię, muzykę, a końcowy efekt nagramy w formie filmiku.

Mamy nadzieję, że zajęcia te okażą się równie interesujące i twórcze jak w poprzednim roku szkolnym.