• BLOG ŚWIETLICY

Kropka w kropkę...
        ...w odcieniach jesieni.

•

Dzisiaj w naszej świetlicy oraz w całej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Celem tego nietypowego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do działania.

Świętowanie rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu i wysłuchaniu opowiadania o dziewczynce Vashti, której historia była inspiracją do powstania Dnia Kropki. Historia ta uświadamia dzieciom, że każdy ma jakieś ukryte zdolności i talenty, które drzemią w nas głęboko i czekają na odkrycie.

Pogoda nas rozpieszczała, więc dalszą część zajęć realizowaliśmy w naszym pięknym ogrodzie. Dzieci w niezwykle twórczy sposób wykonały piękne prace - jesienne liście stworzone właśnie z kropek.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

.

M.Nowińska