WIELKI RODZINNY KONKURS NA WIELKANOCNĄ OZDOBĘ PRZESTRZENNĄ!!!

OZDOBY WIELKANOCNE - Znamy Laureatów konkursu!!!!!!
wręczenie dyplomów i nagród w  wielki czwartek podczas śniadania wielkanocnego!

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Przedszkolaków do wzięcia udziału w konkursie na ozdobę wielkanocną!

Termin składania prac: do 10.04.2017 r.

Regulamin konkursu:

KONKURS_OZDOBA_WIELKANOCNA.docx

Serdecznie dziękujemy Wszystkim Przedszkolakom i ich Rodzinom za przepiękne wielkanocne dekoracje. Wasze pomysły przeszły Nasze najśmielsze oczekiwania!!! 11-12.04 komisja konkursowa wyłoni laureatów konkursu.

Galeria zdjęć prac złożonych na konkurs

(kolejność zdjęć przypadkowa)

Ogłoszenie zwycięzców konkursu!

Kochani Rodzice oraz nasze zdolne i kreatywne Przedszkolaki! Komisja oceniająca ozdoby wielkanocne jednogłośnie stwierdziała, że wszystkie prace zajęły I miesjce. Ozdoby wykonane przez Przedszkolaków były tak piękne, proacochłonne, pomysłowe kreatywne, barwne, nowoczesne i piękne że każda praca zasługiwała na uznanie i nagrodę! Dziekujemy Wszystkim, którzy wykonali pracę na konkurs i gratulujemy Wszytskim laureatom!

W czwarek po śniadaniu wielkanocnym będzie można z szatni zabierać własne prace konkursowe. Życzymy Wam aby ozdoby wielkanocne wykonane własnoręcznie umiliły Wam ten świąteczny czas!