OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Przyroda zimą”

"Przyroda zimą"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„Przyroda zimą”

Regulamin:

1. Organizator konkursu:

• PRZEDSZKOLE NR 17 W TARNOBRZEGU
  • CENTRUM PROMOCJI OBSZARU NATURA 2000 TARNOBRZESKA DOLINA WISŁY

2. Pod honorowym patronatem:

• CENTRUM PROMOCJI OBSZARU NATURA 2000 TARNOBRZESKA DOLINA WISŁY

3. Cele konkursu:

• Zachęcanie do obserwacji świata przyrody w okresie zimy.
  • Rozwijanie zainteresowań przyrodniczych.
  • Podnoszenie świadomości dzieci w zakresie bezpiecznych zachowań w okresie zimy.
  • Poznanie bioróżnorodność ekosystemów, bogactwa fauny i flory przyrody.
  • Rozbudzanie u najmłodszych potrzeby kontaktu z przyrodą.
  • Poznanie przez dzieci polskiej rodzimej przyrody.
  • Rozwijanie kreatywności i umiejętności wyrażania myśli i uczuć w formie plastycznej.

4. Założenia organizacyjne:

• Konkurs adresowany jest do dzieci 6-letnich.
  • Każde przedszkole  może przedstawić wyłącznie jedną pracę wykonaną indywidualnie.
  • Wszystkie prace na odwrocie powinny zostać opatrzone w metryczkę napisaną na komputerze zawierającą:

- imię i nazwisko, wiek wykonawcy,

- imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca,

- numer i adres przedszkola.

• Prace mogą być wykonane dowolną techniką.
  • Format pracy - tylkoA3!

5. Ocena:

• Komisja konkursowa powołana przez Organizatora dokona oceny  praci wyboru najciekawszych.
  • Podstawowym kryterium oceny będzie zgodność z tematyką, samodzielność pracy, pomysłowość.

6. Nagrody:

• Prace będą oceniane w kategoriach wiekowych: 6-latki.

7. Termin konkursu:

• Prace należy przesłać do dnia: 31.01.2017 r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

ul. E. Orzeszkowej 7

39-400 Tarnobrzeg

z dopiskiem „Przyroda zimą”

• Wyniki prac zostaną opublikowane do 28.02. 2017 r. na stronie internetowej przedszkola:www.przedszkole17tarnobrzeg.pl
  • Nagrody i dyplomy zostaną przesyłane pocztą.
  • Nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie, proszeni są o załączenie zaadresowanej koperty A-4ze znaczkiem pocztowym oraz adresem zwrotnym.

8. Dane osobowe uczestników:

• Organizator, jako Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe uczestników są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji konkursu. Dane nie są przekazywane żadnym odbiorcom w myśl Art. 7 ust. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i są chronione przed nieuprawnionym dostępem do nich osób trzecich.
  • Wydarzenia organizowane lub współorganizowane przez Administratora danych są dokumentowane w postaci fotorelacji. Zdjęcia, które w myśl Art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994  nr 24 poz. 83) nie stanowią rozpowszechniania wizerunku, mogą być publikowane na stronach www Administratora danych lub przekazywane mediom.
  • Dane osobowe osób biorących udział w wydarzeniach organizowanych przez Administratora danych, a zwłaszcza osób nagrodzonych, w zakresie ich imienia, nazwiska, wizerunku, nazwy miejscowości lub nazwy szkoły, mogą być publikowane na stronach WWW Administratora danych lub przekazane mediom za zgodą opiekunów prawnych wyróżnionych uczestników.
  • Osoby, których dane dotyczą, mają prawo wglądu w swoje dane, prawo ich poprawiania i uzupełniania.

9. Postanowienia końcowe:

• Zgłoszenie się do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  •  Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane.
  • Prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane.
  • Prace, które nie spełniają wymogów regulaminowych nie będą podlegały ocenie.
  • Osoby odpowiedzialne: Monika Bednarz, Anna Wojtyło.
  • Wszelkie dodatkowe informacje na temat konkursu będą udzielane pod numerem telefonu:15 822 68 28.

Zapraszamy bardzo serdecznie, życzymy wielu ciekawych pomysłów!