• BIBLIOTEKA

• Projekt #ODnowa Biblioteki już zrealizowany!

• 10.02.2022 22:22

• Nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów konkursu „Promujemy Szkolny Budżet Obywatelski”. Nagrodą były środki finansowe, o których przeznaczeniu zadecydować miała cała społeczność uczniowska. W miesiącu październiku 2021 roku wszyscy uczniowie mieli możliwość zgłaszania swoich projektów na zagospodarowanie tych funduszy.
        W listopadzie uczniowie w głosowaniu wybrali dwa projekty, które zostały zrealizowane na terenie naszej placówki .
        Jednym z nich był projekt #ODnowa Biblioteki autorstwa Wojciecha Janika z klasy 4a.
        #ODnowa Biblioteki to przedsięwzięcie, które miało na celu odnowienie wyposażenia jednego z pomieszczeń biblioteki szkolnej. Za pieniądze uzyskane w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego zakupione zostały nowe kolorowe stoliki i krzesła, biurko oraz pufy.
        Dzięki projektowi Wojtka nasza niewielka czytelnia stała się przytulnym miejscem, w którym można poczytać, pouczyć się lub zrelaksować.
        Serdecznie dziękujemy Wojtkowi i wszystkim uczniom, którzy zagłosowali na jego projekt.
        Zapraszamy do #ODnowionej Biblioteki.