• Projekt "Klasa w terenie"

• 20.09.2023 16:36
        • Klasy 3a i 1b rozpoczęły działania w projekcie "Klasa w terenie". Dzieci obserwowały przyrodę w ogrodzie szkolnym, za pomocą lup. Dostrzegły wiele ciekawych rzeczy !
        • Wymiana uczniowska ze szkołą w Debreczynie na Węgrzech

• 10.06.2023 18:46
        • Tegoroczna wymiana uczniowska z naszą szkołą partnerską w Debreczynie zakończyła się pełnym sukcesem.
          Uczniowie Węgierscy spędzili tydzień w Krakowie, a uczniowie Polscy bawili przez tydzień w Debreczynie. Wspólnie świetnie się bawili i wiele nauczyli. Kolejne wymiany uczniowskie przed nami :)
        • MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA  ANGIELSKIEGO

• 28.12.2022 08:53
        • Z dumą informujemy, iż dwóch naszych uczniów: Michał Belczyk (kl. 8a) oraz Rafał Belczyk (kl. 6b) zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego!

Gratulujemy również Pani Marzenie Radom- Kuźmie, która przygotowuje uczniów do konkursu.

Trzymamy kciuki za kolejny etap, który odbędzie się już 20 lutego 2023r.