• REKRUTACJA DO SP34

• TERMINARZ REKRUTACJI

• Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów,

na rok szkolny 2024/2025

ul. Urzędnicza 65

Lp.

Rodzaj czynności

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

Termin w postępowaniu uzupełniającym

1.

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Przyjmowanie wniosków w szkołach.

Uruchomienie rekrutacji w serwisie dla rodziców od 01.03 godz. 08.00 do 29.03.2024

1 –29 marca 2024r.

9 – 23 maja 2024r.

2.

Weryfikacja przez komisje rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, w tym dokonanie przez przewodniczącego komisji czynności o których mowa w art. 150 ust. 7 ustawy Prawo oświatowe.

Weryfikacja wniosków przez szkoły - przewodniczący komisji rekrutacyjnej może żądać dokumentów potwierdzających okoliczności zawarte w oświadczeniach.

do 2 kwietnia 2024r.

do 24 maja 2024 r.

3.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

19 kwietnia 2024 r.

10 czerwca 2024 r.

6.

Potwierdzanie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

22 kwietnia – 7 maja 2024r.

11 – 17 czerwca 2024 r.

7.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisje rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

8 maja 2024r.

18 czerwca 2024r.