• BLOG PEDAGOGA

• Zajęcia warsztatowe dla Rodziców - bezpieczeństwo w sieci!

• 01.12.2023 09:20
      • Serdecznie zapraszamy na spotkanie wykładowo - warsztatowe dla Rodziców uczniów klas 1-3.
        Spotkanie będzie dotyczyło profilaktyki zachowań ryzykownych w Internecie oraz umiejętności praktycznych stosowania narzędzi kontroli rodzicielskiej w urządzeniach cyfrowych.
        Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 17.00.
      • Szanowni Państwo

Niestety zdarza się, że spotykamy się coraz częściej z sytuacjami, w których nasze Pociechy używają wysokich technologii w niewłaściwy sposób. Stykają się z nieodpowiednimi treściami, które mają istotny wpływ na ich rozwój społeczny i emocjonalny.

Nasze doświadczenia pokazują również jak łatwo młodzież może ulec i wpaść w uzależnienie od urządzeń cyfrowych.

Spotkanie, na które Państwa pragniemy zaprosić, ma na celu wyposażenie Państwa w wiedzę i umiejętności chroniące dzieci przed niekorzystwnym wpływem tego, co może przecież nieść wiele korzyści, jeśli tylko w mądry i odpowiedzialny sposób będzie używane.

Warsztaty poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie z Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień.