• Projekt „Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki” w klasie 1b i 3a.

• 19.11.2023 10:40
      • Uczniowie klasy 1b oraz 3a zrealizowali już drugi moduł projektu matematycznego „Natalka
        i Antekw świecie wielkiej matematyki”. Dzieci poszukiwały matematyki na dworcu kolejowym, zastanawiały się co łączy matematykę z dworcem kolejowym. Stworzyły notatkę – mapę myśli wokół zagadnienia. Następnie został zaprezentowany film, pokazujący związki matematyki z dworcem kolejowym. W zadaniach praktycznych dzieci zaznaczały w klasowym kalendarzu datę Dnia Kolejarza, k (25 listopada) , sprawdzały  czy  i gdzie w Krakowie jest dworzec kolejowy,  wykonały kartę pracy do projektu. Na zakończenie otrzymały naklejki do projektowych dzienniczków. Już nie możemy się doczekać kolejnego modułu !

Wychowawcy: Katarzyna Ratkowska i Bożena Stachura