• BLOG PEDAGOGA

• MŁODE GŁOWY. OCENA POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI I SPRAWCZOŚCI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W POLSCE

• 22.02.2023 13:53
      • Szanowni Państwo
        Nasza placówka przystąpiła do projektu : MŁODE GŁOWY. OCENA POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI I SPRAWCZOŚCI MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W POLSCE
        Projekt jest realizowany w wielu szkołach w całej Polsce, a opracowane wyniki badań, które zostaną przeprowadzone dadzą nam informację o jakże ważnej sferze rozwoju naszych dzieci, ale również pomogą w planowaniu i podejmowaniu kolejnych działań profilaktyczno - wychowawczych w naszej szkole.
        Uczniowie będą wypełniać ankiety anonimowo pod opieką nauczyciela Informatyki, który będzie służył pomocą techniczną podczas pracy.

Prosimy o wyrażenie zgody na udział w badaniu Państwa dziecka.

Wzór zgody otrzymali Państwo za posrednictwem Dziennika Librus. Mogą je Państwo przekazać w formie papierowej lub elektronicznej (Dziennik Librus) na ręce pedagoga szkolnego.