• Konkurs plastyczny ,,Moja Rodzina"

• Z przyjemnościa zawiadamiamy, że w konkursie plastycznym ,,Moja Rodzina", którego organizatorem był   Dom Harcerza ul. Reymonta oraz Pełnomocnik  Miasta Krakowa ds. Rodziny  wyróżnienie zdobyła Jagoda W.   z klasy 2b.   Serdecznie gratulujemy!!!

• Zależy Ci na dziecku? Nie dawaj mu smartfona!

• 20 maja 2024 roku o godz.10.00 zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Online „Zależy Ci na dziecku? Nie dawaj mu smartfona!” Poruszymy tematy związane z zaburzeniami rozwojowymi spowodowane nadużywaniem smartfonów, opowiemy o cyfrowej higienie i zaproponujemy alternatywne formy zabawy z dzieckiem.

Zapraszamy Rodziców, Opiekunów, Nauczycieli, Psychologów, Lekarzy!!!!! Zapisz się już dziś klikając w poniższy link: https://docs.google.com/forms/d/1_x0PvxltYXa9DHO0wVylYsp81EXwb5nniSYufQBzkM0/viewform?edit_requested=true

Dyrektor Kujawsko – Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Toruniu zaprasza Rodziców, Opiekunów, Nauczycieli, Psychologów, Lekarzy oraz wszystkich, którym zależy na prawidłowym funkcjonowaniu i rozwijaniu się małych dzieci. na Ogólnopolską Konferencję ONLINE „Zależy Ci na dziecku? Nie dawaj mu smartfona!”.

Konferencja odbędzie się 20 maja 2024 roku w godzinach 10.00 – 13.00

„Jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo – nic nie szkodzi. Wyślij swoje zgłoszenie, a otrzymasz nagranie z konferencji” – zachęcają Organizatorzy.

Poruszone zostaną tematy niezwykle ważne w naszych czasach, w których technologia  zaczyna coraz bardziej dominować w życiu codziennym i ma ogromy wpływ na rozwój małych dzieci.

Wybitni specjaliści podzielą się z Państwem swoją wiedzą, doświadczeniem i wynikami badań dotyczących negatywnych skutków używania smartfonów przez coraz mniejsze dzieci.

• 10.00 – 10.45 Zaburzenia rozwojowe u dzieci związane ze zbyt  wczesnym używaniem  smartfona.
              • 10.45 – 11.30 Następstwa uzależnień od smartfonów, tabletów, czy komputera w ujęciu psychologicznym.
              • 11.30 – 12.30 Wychowanie przy ekranie. Krótko o cyfrowej higienie. Jak dbać o mózg Twój i dzieci w czasach, w których technologie stale konkurują o naszą uwagę?
              • 12.30 – 13.45 Prezentacja ciekawych, alternatywnych form spędzania czasu wolnego z małym dzieckiem.
          • Kochani ósmoklasiści

•        Życzymy Wam optymizmu i wiary we własne możliwości.

Lekkiego pióra oraz takich zadań

i tematów, które pozwolą Wam na wykazanie się wiedzą i umiejętnościami.

Powodzenia!

Jesteśmy z Wami.

Dyrekcja i Nauczyciele

• Rekrutacja uzupełniająca do Przedszkola Samorządowego nr 55 w Krakowie

• REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA do Samorządowego Przedszkola nr 55                                                       na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor ZSP 4 ogłasza rekrutację uzupełniającą do Samorządowego  Przedszkola nr 55                                                na rok szkolny 2024/2025.

Ilość wolnych miejsc:  3

Terminarz:

Rekrutacja uzupełniająca

20.05 - 03.06.2024 r.

Rekrutacja uzupełniająca - składanie przez rodziców wniosków o przyjęcie do przedszkola/ oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej

do 18.06.2024 r.

Rekrutacja uzupełniająca - weryfikacja wniosków przez przedszkola/szkoły - przewodniczący komisji rekrutacyjnej może żądać dokumentów potwierdzających okoliczności zawarte w oświadczeniach

19.06.2024 r.               godz. 9:00

Rekrutacja uzupełniająca - ogłoszenie wyników rekrutacji (lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych)

20.06 - 27.06.2024 r.

Rekrutacja uzupełniająca - potwierdzanie woli przyjęcia - (podpisywanie umów) w godzinach ustalonych przez dyrektora

28.06.2024 r.                  godz. 9:00