Szkoła Podstawowa

Menu główne

UMOWY NAJMU

Przedszkole nr 55

Menu główne

Zajęcia pozalekcyjne

2018/2019

ZAJĘCIA   POZALEKCYJNE 

Lp.

Dzień tygodnia

godzina

sala

prowadzący

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

Koło Edukacji Wczesnoszkolnej (kl. 1c) 12.45-13.30 32 p. Justyna Siemdaj

2.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty (kl. 7a)

matematyka

8.00-8.45 20 p. Anna Kluk

3.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty (kl. 8a)

matematyka

8.00-8.45 41 p. Maria Jabłońska

4.

Zajęcia rozwijające (kl.3b) 12.45-13.30 29 p. Jolanta Bryk

5.

Koło matematyczne 12.45-13.30 30 p. Renata Stokłosa

6.

Koło komputerowe (kl. 4-6) 13.50-14.35 40 p. Robert Mulka

 

       

 

WTOREK

 

 

 

1.

Koło Edukacji Wczesnoszkolnej (kl. 2a) 12.45-13.30 30 p. Renata Stokłosa

2.

Koło Edukacji Wczesnoszkolnej (kl.3b) 12.45-13.30 28 p. Jolanta Bryk

3.

Koło Edukacji Wczesnoszkolnej

"Sowa mądra głowa"

(kl. 1a)

12.00-12.45 biblioteka p. Katarzyna Ratkowska

4.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty (kl.7a)

język polski

8.00-8.45 20 p. Katarzyna Kozłowska

5.

Bystry Matematyk (kl.2b) 13.30-14.15 28 p. Bożena Stachura

6.

SKS (kl.4-8)

chłopcy

14.45-15.30 sala gimnstyczna p. Sz.Tabiś/p. M. Dubiel

7.

 

8.

Koło języka niemieckiego (kl. 7-8)

14.45-15.30 39 p. M. Proksch
9. Zajęcia integracyjne (kl. 1b) 12.45-13.30 29

p. N. Gierun

 

10.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

(kl.4abc)

15.40-16.25 38 p. Angelina Dyrek

 

ŚRODA

 

 

 

 

1.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 7.10-7.55 38 p. Angelina Dyrek

2.

Koło języka polskiego

(kl. 6a)

8.00-8.45 biblioteka p. Katarzyna Kozłowska

3.

Koło matematyczne

(kl.8a, 8b)

7.10-7.55 39 p. Anna Kluk

4.

Koło historyczne

(kl. 4-8)

14.45-15.30 39 p. Magdalena Proksch
         
         

 

       

 

 

CZWARTEK

 

 

 

 

1.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jezyka angielskiego

(kl. 8a/ 8b)

8.00-8.45   p. Sławomira Nowak

2.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z jezyka angielskiego

(kl. 8a/ 8b)

8.55-9.40   p. Sławomira Nowak

3.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

(kl. 6)

7.10-7.55 38 p. Angelina Dyrek

4.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklsisty (kl.8b)

matematyka

8.00-8.45   p.Anna Kluk

5.

Koło matematyczne (kl. 5a i 6a) 13.50-14.35 40 p. Anna Kluk

6.

SKS

(kl. 4-8)

dziewczęta

15.30-16.15 sala gimnastyczna p. Eliza Pawlisz

7.

Koło Teatralne

13.30-14.15

mała sala gimnastyczna

p. Teresa Stolarczyk- Michałowska

8. Przygotowanie egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego 8.00-8.45   p. Aneta Sporek

 

PIĄTEK

 

 

 

1.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

(kl. 8a, 8b)

13.50-14.35 42 p. Damian Mazur

2.

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

(kl. 8a, 8b)

14.45-15.30 43 p. Anna Kluk

3.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

(kl. 7a)

7.10-7.55 38 p. Angelina Dyrek

4.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

(kl. 8b)

 

13.50-14.35 41 p. Katarzyna Kozłowska
5.

Koło chemiczne

(kl. 8a, 8b)

7.10-7.55 42 p. Urszula Twardzik
6. Koło plastyczne (kl. 5a) 13.50-14.35 38 p. Anna Kluk
7.

Koło Młodego Przyrodnika

(kl. 6)

13.50-14.35 41 p. B. Gawlikowska- Mika
8.

Koło Młodego Programisty

(kl. 1-2)

3 grupy:

kl.1a-  godz. 11.30 - 12.30

kl.1-2- godz. 12.30 - 13.30

kl 2- godz. 13.30 - 14.30

11.30 -14.30    32, 40 p. Katarzyna Ratkowska
9. Zajęcia rozwijające (kl, 2c) 12.30-13.15 29 p. Katarzyna Tomczyk

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4
    ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków
  • tel./fax. 12 633 04 58
    tel. kom. 660637366

Galeria zdjęć