GR I

Wyprawka przedszkolaka.

Dzieci przychodzące do przedszkola powinne mieć komplet rzeczy zapasowych do przebrania.Wszystko podpisane w woreczku. Pantofle, które rodzice dają dziecku do przedszkola mają być wygodne i bezpieczne.Prosimy o przynoszenie husteczek higienicznych i nawilżających.

Dzieci w grupie pierwszej będą leżakowały, dlatego prosimy o przyniesienie poszwy na kołdrę i małej poszewki na jasiek.Bardzo prosimy o podpisanie pościeli.

Materiały plastyczne i podręczniki wszystkie dzieci będą miały zakupione wspólnie.

Na początku września odbędzie się zebranie organizacyjne.

wychowawcy:

Wiesława Pilch