PIĘKNA POLSKA  ZŁOTA JESIEŃ !

Dzieci z ZSP nr 4 podczas wspólnego występu na Pikniku Krowoderskim zaprezentowały artystyczne umiejętności, a potem wszyscy ruszyli do wspólnej zabawy. A atrakcji nie brakowało. Na terenie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 stanął dmuchany zamek do skakania, przygotowano wiele ciekawych zabaw i konkurencji . Zadbano również o apetyt uczestników serwując watę cukrową , ciasta oraz kiełbaski z grilla. Obserwując uśmiechnięte twarze dorosłych i dzieci odnosiło się nieodparte wrażenie, że piknik w formie wspólnej zabawy – to strzał w dziesiątkę.

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w Przedszkolu  zorganizowane zostaną gry i zabawy dla dzieci.

Gr II i III wychodzą do kina Mikro

Dnia 06.09.2021r.( tj. poniedziałek), o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci z GR II  ( sala nr 15 -pierwsze pietro). Prosimy, aby na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic.

Dnia 09.09.2021.(tj. czwartek ), o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie organizacyjne  dla Rodziców dzieci z GR I ( sala nr 16 - pierwsze pietro). Prosimy, aby na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic.

Dnia 10.09.2021r.( tj. piątek), o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci z GR III . Prosimy, aby na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic.

Zebrania będą prowadzone w salach zajęć.

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków

i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie.

Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem

na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi.

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych,

którym życzymy szybkiej adaptacji

oraz nawiązania wspaniałych zanajomości.

ZAPRASZAMY !

Grupa pierwsza- najmłodsze dzieci - zaprasza w dniu 31 sierpnia w godz. 9 -12:00 na rozmowy z wychowawcami i zwiedzanie przedszkola. Wiesława Pilch , Kazimiera Trela Michalska

WYPRAWKA DZIECKA

1 grupa