Szkoła Podstawowa

Menu główne

Przedszkole nr 55

Menu główne

Aktualności

Aktualności

 

PIĘKNA POLSKA  ZŁOTA JESIEŃ !

 

 

Dzieci z ZSP nr 4 podczas wspólnego występu na Pikniku Krowoderskim zaprezentowały artystyczne umiejętności, a potem wszyscy ruszyli do wspólnej zabawy. A atrakcji nie brakowało. Na terenie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 stanął dmuchany zamek do skakania, przygotowano wiele ciekawych zabaw i konkurencji . Zadbano również o apetyt uczestników serwując watę cukrową , ciasta oraz kiełbaski z grilla. Obserwując uśmiechnięte twarze dorosłych i dzieci odnosiło się nieodparte wrażenie, że piknik w formie wspólnej zabawy – to strzał w dziesiątkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w Przedszkolu  zorganizowane zostaną gry i zabawy dla dzieci.

Gr II i III wychodzą do kina Mikro 

 

 

 

Dnia 06.09.2021r.( tj. poniedziałek), o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci z GR II  ( sala nr 15 -pierwsze pietro). Prosimy, aby na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic.

Dnia 09.09.2021.(tj. czwartek ), o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie organizacyjne  dla Rodziców dzieci z GR I ( sala nr 16 - pierwsze pietro). Prosimy, aby na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic.

Dnia 10.09.2021r.( tj. piątek), o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci z GR III . Prosimy, aby na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic.

 

Zebrania będą prowadzone w salach zajęć.

                                                            Serdecznie zapraszamy

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków

i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie.

Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem

na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi.

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych,

którym życzymy szybkiej adaptacji

oraz nawiązania wspaniałych zanajomości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY !

Grupa pierwsza- najmłodsze dzieci - zaprasza w dniu 31 sierpnia w godz. 9 -12:00 na rozmowy z wychowawcami i zwiedzanie przedszkola. Wiesława Pilch , Kazimiera Trela Michalska

 

 

 

 

WYPRAWKA DZIECKA

1 grupa

- poszwa na dużą kołdrę - podpisane

- poszewka mała na jasiek - podpisane

- piżama - podpisane

Dla wszystkich grup Komplet rzeczy do przebrania ( majtki, skarpetki, spodenki lub spódniczka, rajstopy, bluzeczka) - wszystko w worku podpisane Pantofle: wygodne, bezpieczne, podpisane Chusteczki higieniczne, duże opakowanie Chusteczki nawilżane Dodatkowo Strój gimnastyczny: spodenki krótkie lub długie, koszulka bawełniana - podpisane

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4
    ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków
  • tel./fax. 12 633 04 58
    tel. kom. 660637366

Galeria zdjęć