Konkurs "Bałwankowa Rodzina"

"Bałwankowa Rodzina"

Gratulujemy wszytskim Laureatom!

Zapraszamy wszytskie Przedszklaki i ich Rodziców do wzięcia udziału w naszym konkursie "Bałwankowa rodzina". Mimo, że za oknem coraz mniej śniegu, mamy nadzieje że Wasze Bałwanki przypomną nam o prawdziwej zimie!

Spośród 13 prac jakie zostały złożone przez Przedszkolaków komisja nie potrafiła wyłonić jednego zwyciężcy. Komisja konkursowa postanowiła przyznać aż 13 pierwszych miejsc. Prace były tak pomysłowe i pięknie wykonane że zaskoczyły całą komisję. GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM!!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc Przedszkolakom w wykonaniu prac konkursowych.

W czwartek o godz. 9.00 nastapi oficjalne ogłoszenie wyników konkursu, zostaną przyznane dypolomy i nagrody!

Przedszkole_Samorzadowe_nr_55_oglasza_wielki_konkurs_pt.docx