• BIBLIOTEKA

• Rowley Jefferson pisze „Dziennik"

• 20.11.2019 23:02
      • Premiera książki Jeffa Kinneya „Dziennik Rowleya” odbyła się 13 listopada, a od 19 listopada możecie wypożyczać ją w szkolnej bibliotece!

Rowley, najlepszy kumpel Grega Heffleya, przystępuje do notowania swoich przygód, ale robi to w zupełnie inny sposób niż jego przyjaciel.

Czy kolejną serię książek Jeffa Kinneya, pełną szkolnych perypetii, przyjaźni, kłótni i problemów polubicie tak samo jak „Dzienniki Cwaniaczka”?
        Aby się o tym przekonać przeczytajcie pierwszy tom „Dziennika Rowleya. Zapiski chłopca o złotym sercu”!
        Cześć, pamiętacie mnie? Jestem Rowley Jefferson! Czyli naj-naj-najlepszy przyjaciel Grega Heffleya. I wiecie co? Teraz ja TEŻ prowadzę pamięt… to znaczy dziennik (Greg strasznie nie lubi tego słowa na „p”, mówi, że „p” są dobre dla dziewczyn). Opisuję tu różne zdarzenia z naszego życia, straszne, śmieszne i tajemnicze, a przede wszystkim, w odróżnieniu od niektórych, NIGDY NIE ZMYŚLAM. (Tylko nie mówcie Gregowi, że piszę tę książkę, bo się wścieknie, że odgapiłem!).