• BIBLIOTEKA

• Konkurs czytelniczo – plastyczny „Kotek”

• 07.02.2021 22:05
      • Z okazji Światowego Dnia Kota, który obchodzimy corocznie 17 lutego biblioteka szkolna zaprasza dzieci do udziału w konkursie czytelniczo  - plastycznym pt. „Kotek”.

Regulamin konkursu:
        1. Konkurs adresowany jest do uczniów z klas 2 – 3.
        2. Zadaniem uczestników konkursu jest  wykonanie ilustracji  do bajki  „O kotku grubasku”.
            Tekst bajki znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce „Biblioteka”.
        3. Każdy uczeń może zgłosić do konkursu jedną pracę wykonaną samodzielnie.
        4. Format pracy: A4 lub A3.
        5. Technika dowolna: np. malarstwo, rysunek, wydzieranka i inne techniki plastyczne.
        6. Każda praca powinna mieć metryczkę z informacjami: imię i nazwisko ucznia, klasa.
        7. Przedmiotem oceny prac będzie: zgodność z tematyką konkursu, oryginalność
        i pomysłowość, estetyka wykonania.
        8. Prace składamy do wychowawców klas do 17 lutego 2021 roku.
        9. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 lutego 2021 roku.
            Najładniejsze prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane na stronie internetowej szkoły.

Serdecznie zapraszam dzieci do udziału w konkursie.

Bożena Urbaniec