• DZIĘKUJEMY!!!

• 01.06.2017 18:51
      • Podziękowania dla  P. Żbik !!!! Podziękowania dla P. Poradzisz! Podziękowania dla Piotrusia i Hani Cora!!! Podziękowania dla P. Grodeckie!!! Podziękowania dla P. Piech!!!. Podziękowania dla P. Przepadło!!!!
      • Przedszkolaki wraz z Rodzicami i Nauczycielami serdecznie dziękują Pani Żbik - mamie Ady z IV kl za podarowanie prawie 100 książek do Naszej Przedszkolnej Biblioteczki. Książki są przepiękne, mają dużą wartość edukacyjną. Obiecujemy wszystkie je przeczytać i dbać o nie, aby długo nam służyły!

Dziękujemy Piotrusiowi i Hani Corom za podarowanie książek do kącika czytelniczego i Naszej małej biblioteczki !!!

DZIĘKUJEMY!!!

Przedszkolaki z I gr serdecznie dziękują mamaie Antosia Poradzisza za uszycie pieknych fartuszków i pomocy kuchennych oraz śliczną pościel lda naszych lalek. Mama Antosia ma nadzwyczjane zdolności krawieckie, bardzo dziękujemy za wszystkie uszyte prezenty dla Nas.

Podziękowania dla P. Piech i P. Grodeckie za słodkie pysznosci z okazji Dnia Dziecka! Przedszkolaki  z gr I bardzo dziękują za pamięć!!!

Podziękowania dla Mateusza z IV gr P. Przepadło za podarowane zabawki! Obiecujemy że będziemy o nie dbać!