• DZIEŃ MAMY I TATY

• 31.05.2019 06:49
      • MAMA I TATA
      • Jak co roku, przedszkolaki świętują Dzień Mamy i Taty. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyrażały  miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonych programach artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne upominki Atmosfera tych uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

My także pragniemy dołączyć się do życzeń.

Wszystkim mamom w maju i tatom w czerwcu, życzymy wszystkiego najlepszego!!!