• MALI SPORTOWCY

• 09.11.2016 21:50
      • AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
      • Wydział Sportu UMK zaprosił przedszkolaków do programu            " Akademia Przedszkolaka". Głównym celem jest zainteresowanie najmłodszych systematyczną aktywnością ruchową. Program realizowany jest w Małej Hali Tauron Arena Kraków.               Dzieci z gr III i IV uczestniczą w tym programie. W związku z ogromnym zainteresowaniem projektem, które przerosło oczekiwania organizatorów, na dzień dzisiejszy możliwe są tylko zajęcia 23 listopada od godz. 12;00- 13:00.Czy, uda nam się zakwalifikować na dodatkowe terminy dowiemy się w najbliższym tygodniu. Organizator chcąc zapewenić udział w projekcie innym przedszkolakom musiał  ograniczyć ilość zajęć do jednego terminu. Podkoszulki, które zostały zakupine, bedą wykorzystywane rownież podczas innych wyjść dzieci.