• BLOG ŚWIETLICY

• EUROPE DIRECT

• 23.11.2022 11:26
        • Świetlica klas I otrzymała kilkaset książeczek dotyczących państw Unii Europejskiej oraz ochrony środowiska.
          Serdecznie dziękujemy Europe Direct Kraków za ten wspaniały prezent!!!
        • ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE - KOLEJNA ODSŁONA

• 17.11.2022 20:40
        • Podczas pobytu na zajęciach świetlicowych każde miejsce jest dobre na wspólną zabawę i twórcze warsztaty. Dzisiaj swoje sposoby na zagospodarowanie czasu przedstawiają klasy 2a, 2b i 3a.
        • RÓŻNORODNOŚĆ ZAJĘĆ ŚWIETLICOWYCH

• 16.11.2022 22:12
        • Podczas zajęć świetlicowych każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Tutaj na nudę nie można narzekać. Tak wolny czas tym razem spędzali uczniowie klas 1a i 3a. Wkrótce następne prezentacje.
        • KÓŁKA ŚWIETLICOWE WYSTARTOWAŁY !!!

• 14.11.2022 21:31
        • Dzisiaj rozpoczęły się pierwsze zajęcia kółek świetlicowych. Uczniowie świetnie się bawili i wykazywali dużą kreatywnością. Kółko plastyczne "Plastusie" wznowiło działalność. Dzisiaj temat dowolny, z uwzględnieniem temperatury barw (barwy ciepłe i zimne). Podczas 1,5 godziny swobodnego malowania powstaly fantastyczne pejzaże pelne bajkowych kolorów, a także martwe natury i kompozycje abstrakcyjne. Jest Talent! Jest Moc !!!  Również podczas gier i zabaw ruchowych uczniowie wykorzystywali swoją energię i chęci do zabawy. Następne kółka ruszą lada chwila !!!