• STOŁÓWKA SZKOLNA

UWAGA:

Wpłaty dokonujemy przelewem do 10 każdego miesiąca

na numer konta: 08102028920000500205924974

W tytule płatności proszę podać: imię i nazwisko dziecka. Opłata za miesiąc................

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO JAKIŚ ODPIS PROSZĘ UPEWNIĆ SIĘ U P. INTENDENT, NA JAKĄ KWOTĘ NALEŻY WYKONAĆ PRZELEW!

Bardzo prosimy nie wysyłać sms-ów na szkolny telefon w związku z odwołaniem obiadu
          w danym dniu. Informację taką należy przekazać telefonicznie z samego rana (szkoła do 9.00, przedszkole do 8.00) pani Intedent!

adres e-mail p. Intendent: intendentsp34@interia.pl

Przypominamy , iż zgodnie z  UCHWAŁĄ NR XCV/1425/14 RAADY MIASTA KRAKOWA
          z dnia 15 stycznia 2014 r. w sprawie przyjęcia programu osłonowego dotyczącego udzielania mieszkańcom Gminy Miejskiej Kraków pomocy w zakresie dożywiania osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej mogą wnioskować o przyznanie dofinansowania do obiadów szkolnych.

Posiłki bezpłatne przysługują dla dzieci w przypadku, gdy dochód nie przekracza 912 zł na osobę w rodzinie (czyli 200 % kryterium dochodowego). W przypadku gdy dochód będzie wynosił powyżej 912 zł i nie więcej niż 1140 zł na osobę w rodzinie (czyli wyższy niż 200 % oraz niższy niż 250 % kryterium dochodowego) posiłek będzie dofinansowany
          w 50 %.

Osoby, które chcą skorzystać z pomocy, mogą zgłaszać się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie. Aby MOPS mógł przyznać świadczenie, konieczne będzie przeprowadzenie w miejscu zamieszkania wnioskodawcy wywiadu środowiskowego.

LINK do uchwały