Szkoła Podstawowa

Menu główne

Przedszkole nr 55

Menu główne

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA   POZALEKCYJNE  2017/2018

Lp.

Dzień tygodnia

godzina

sala

prowadzący

 

PONIEDZIAŁEK

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

ZDW kl.1a 12.45-13.30

30

p. R.Stokłosa

2.

ZDW kl.2b 12.45-13.30

31

p. J.Bryk

3.

ZDW kl. 3b

12.45-13.30

28

p. N. Mirek

4.

Koło Matematyczne kl.4a, 4b 13.50-14.35

38

p. A. Kluk

5.

ZDW j.polski 5b, 7a

14.30-15.15 39

p. A. Sporek

6.

Zajęcia przygotow. do egzaminu CAMBRIDGE

kl. 6a

14.45-15.30

42

p. M. Radom-Kuźma

7.

8.

9.

 

ZDW kl. 2a

Koło Polonistyczne dla kl.4c

Koło Teatralne "Łustereczko" dla klas 4-7

12.45-13.30

12.45-13.30

 

14.45-15.30

 

 

biblioteka

s. 29

 

s. 39

 

 

 

p. M. Oniszko

p. P. Serdenicka

p. T. Michałowska, p. A. Sporek

 

 

WTOREK

 

 

 

1.

Zajęcia matematyczno-przyrodnicze dla kl.1a

12.45-13.30

31

p. R.Stokłosa

2.

Zajęcia rozwijające/warsztaty teatralne dla kl. 3b 11.45-12.30

19

p. N. Mirek

3.

Innowacja (2x w miesiącu, kl. 4b i 5b)

13.30

wycieczki

p. A. Sporek,

p. M. Proksch

4.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia kl. 1c

12.35-13.20

29

p. K. Tomczyk

5.

Koło Muzyczne kl.7b

14.45-15.30

38

p. T. Kurnik

6.

Koło Młodych Biologów dla klas 7 (II semestr)

13.50-14.35 40

p.B. Gawlikowska- Mika

7.

 

8.

Rękodzieło

 

ZDW j. polski dla kl. 4c

13.30-14.30

 

8.00-8.45

40

 

29

p. E. Pietrzyk

 

p. P. Serednicka

 

ŚRODA

 

 

 

 

1.

Zajęcia wyrównacze z matematyki dla kl. 4a i 4b

8.00-8.45

41

p. A. Kluk

2.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu Cambridge - kl. 7

7.10-7.55

s.40 p. M. Radom-Kuźma

3.

Koło matematyczne 7a

14.45-15.30

s.43

p. A.Kluk

4.

ZDW dla kl. 3c

11.40-12.25

s.28

p. J. Siemdaj

5.

Koło informatyczne

13.50-14.35

s.40

p.R. Mulka

6. Zajęcia przygotowujące do konkursów historycznych 14.30-15.15 s.39 p. M. Proksch

7.

 

8.

ZDW kl. 2a

 

( UKS) Szkolne Koło Sportowe

11.40-12.25

 

14.35-15.30

s. 27

 

sala gim.

p. M. Oniszko

 

p. M. Dubiel

p. Sz. Tabiś

 

 

CZWARTEK

 

 

 

 

1.

ZDW dla kl. 1b

11.30-12.25

s.28

p. M. Rymarska

2.

Koło Matematyczne kl.6a

8.00-8.45

świetlica

p. A. Kluk

3.

ZDW dla kl. 3a

12.30-13.15

s.32

p. K. Ratkowska

4.

Zajęcia indywidualne kl. 3c

12.30-13.20

s.30

p. J. Siemdaj

5.

Programowanie- roboty kl. 3

13.30-14.15

s.32

p. K. Ratkowska

6.

 

7.

Koło plastyczne

 

Koło Teatralne dla klas 1-3

12.30-13.15

 

12.30-13.15

 

 

mała sala gimn.

p. K. Tomczyk

 

p. T. Michałowska

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

 

 

 

1.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia dla kl. 2b

11.40-12.25

s.31

p. J. Bryk

2.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego dla uczniów klasy 7b

12.45-13.30

32

p. K. Kozłowska

3.

ZDW dla kl. 6a

12.45-13.30

s.41

p. A. Kluk

4.

 

5.

Koło Muzyczne kl. 4c

 

ZDW z j. polskiego dla kl. 5a

13.50-14.35

 

8.00-8.45

s.38

 

s. 19

p. T. Kurnik

 

p. K. Kozłowska

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4
    ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków
  • tel./fax. 12 633 04 58
    tel. kom. 660637366

Galeria zdjęć