Szkoła Podstawowa

Menu główne

Przedszkole nr 55

Menu główne

GR II

 

WIZYTA W BIBLIOTECE!

21.09.17 Przedszkolaki wybrały się do Biblioteki przy ul. Sienkiewicza. Codzienne czytanie dziecku dla przyjemności jest czynnością prawdziwie magiczną zaspokaja bowiem wszystkie potrzeby emocjonalne dziecka, znakomicie wspiera jego rozwój psychiczny, intelektualny  i społeczny, jest jedną z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a przy tym przynosi dziecku ogromną radość i pozostawia cudowne wspomnienia. Dlatego warto już od najmłodszych lat dbać o propagowanie dobrych nayków czytelniczych u Naszych dzieci! 

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20.09.17 to wyjatkowy dzień - Święto Przedszkolaków. Mimo, że aura Nam nie sprzyjała ten dzień był pełen wrażeń i niespodzianek! Piknik oraz wspólne zabwy sprawiły, że na Naszych twarzach zagościł uśmiech!

 

Projekt Moja przyjaciółka Książka

Od 20.09 rusza projekt czytelniczy dla naszych Przedszkolaków. Pierwsza odważna Mama już  w środę przeczyta bajkę naszym Przedszkolakom. Zachęcamy wszytskich Rodziców do aktywnego uczestnictwa w projekcie! 

 

ZDJĘCIA Jesień w sadzie

26.09.17 w naszym Przedszkolu Pan fotograf będzie wykonywał fotografie dzieci pt. Jesień w sadzie, a 10.10.17 odbędę sie zdjęcia do kalendarza o tematyce marynarskiej. 

 

 

WYCIECZKA DO ZOO

4.10.2017 o godz. 9.00 Przedszkolaki wybierają sie do krakowskiego ZOO z okazji Dnia Zwierzat. Koszt wycieczki to 24 zł (bilet do zoo, koszt mikrobusa). Prosimy o plecaczki dla Przedszkolaków a w nich małe co nie co. Liczymy na słoneczną pogodę, w razie niesprzyjającej aury wycieczka zostanie odwołana.

 

WYCIECZKA DO PARKU JORDANA

18.09.17 Przedszkolaki udały sie do Parku Jordana w poszukiwaniu Jesieni. Prócz darów Jesieni do Przedszkola przynieślismy wspaniałe wspomnienia o wiewiórkach!

 

DZIEŃ KROPKI

15.09.17 w naszym Przedszkolu Przedszkolaki obchodziły Dzień Kropki - święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Przedszkolaki zapoznały się z bajką "Kropka" Petera H. Reynoldsa. Następnie odbył się pokaz mody w kropki - stroje Nas zachwyciły! Przedszkolaki śpiewały piosenkę Biedroneczki są w kropeczki, tworzyły obraz z kropek, oraz łąkę ze zwierzętami w kropki. Na koniec Przedszkolaki stworzyły wspólne kropkowe abstrakcyjne arcydzieło do muzyki. Drodzy Rodzice gratulujemy kreatywnych i utalentowanych Dzieci! 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4
    ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków
  • tel./fax. 12 633 04 58
    tel. kom. 660637366

Galeria zdjęć