GR I

Ważne wydarzenia

ZABAWY NA ŚNIEGU

17.01.2018 r. to jeden z nielicznych dni Naszej Zimy gdzie dzieci mogly cieszyć się zabawami na śniegu.

Warsztaty z programowania

11.01.2018 r.  gościlismy Pana Tomka z EDU SENSE, który czterolatkom opowiadał Nam o programowaniu oraz uczył kodować ozoboty. Zajęcia były bardzo twórcze i kreatywne, a radość Przedszkolaków po włączeniu ozobota który pokonywał zaprogramowaną i zakodowaną drogę bezcenna.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.ozobot.pl

heartheart

Dnia 18 stycznia 2018 roku(czwartek) o godz.15.00. zapraszamy Babcie i Dziadków do naszej sali na krótki występ naszych dzieci .

Od dnia 8 stycznia, po przerwie świątecznej ruszają zajęcia dodatkowe odbywające się po godzinie 13-stej :rytmika, szachy oraz balet.

Jesteśmy już prawdziwymi zuchami.W listopadzie odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.Trochę baliśmy się mówić wiersze i śpiewać, ale już wszystko za nami.Teraz będziemy aktywnie uczestniczyć w życiu przedszkola.

SPOTKANIE Z TEATREM GROTESKA