Szkoła Podstawowa

Menu główne

Przedszkole nr 55

Menu główne

Kadra 2018/2019

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 34

  ROK SZKOLNY 2018/2019

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4: Paulina Serednicka

 

Zastępca dyrektora: Teresa Stolarczyk- Michałowska

 

WYCHOWAWCY KLAS 1-3

Wych. klasy 1a: Katarzyna Ratkowska

Wych. klasy 1b: Natalia Mirek

Wych. klasy 1c: Justyna Siemdaj

Wych. klasy 2a: Renata Stokłosa

Wych. klasy 2b: Bożena Stachura

Wych. klasy 2c: Katarzyna Tomczyk

Wych. klasy 3a : Małgorzata Oniszko

Wych. klasy 3b: Jolanta Bryk

WYCHOWAWCY KLAS 4-8

Wych. klasy 4a: Sławomira Nowak

Wych. klasy 4b: Damian Mazur

Wych. klasy 4c: Angelina Dyrek

Wych. klasy 5a: Anna Kluk

Wych. klasy 5b: Magdalena Proksch

Wych. klasy 5c: Magdalena Nawrocka

Wych. klasy 6a: Katarzyna Kozłowska

Wych. klasy 6b: Aneta Sporek

Wych. klasy 7a: Szymon Tabiś

Wych. klasy 8a: Maciej Dubiel

Wych. klasy 8b: Marzena Radom- Kuźma

 

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW:

Religia:  Teresa Stolarczyk- Michałowska,  Małgorzata Sobczyk

Etyka: Damian Mazur

Język polski:  Paulina Serednicka, Aneta Sporek, Katarzyna Kozłowska,                               Damian Mazur

Matematyka: Angelina Dyrek, Maria Jabłońska, Anna Kluk

Język angielski: Magdalena Nawrocka, Marzena Radom- Kuźma,                                               Sławomira Nowak

Język hiszpański:Joanna Maćkowiak

Język niemiecki: Grzegorz Kokor

Przyroda: Joanna Czelny, Barbara Gawlikowska- Mika

Biologia: Barbara Gawlikowska-Mika

Geografia: Przemysław Pachołek

Fizyka: Sylwia Olejniczak- Szymańska

Chemia: Urszula Twardzik

Historia: Magdalena Proksch

WOS: Damian Mazur

Edukacja dla bezpieczeństwa: Przemysław Pachołek

Zajęcia komputerowe/informatyka: Robert Mulka

Zajęcia techniczne/technika: Ewa Pietrzyk

Muzyka: Tomasz Kurnik

Plastyka: Bogusław Maślak (zastępstwo za p. Martę Roszkiewicz)

Wychowanie fizyczne: Maciej Dubiel, Szymon Tabiś, Eliza Pawlisz

Wychowanie do życia w rodzinie:  Barbara Gawlikowska- Mika

Język polski jako obcy: Marta Dygulska

 

BIBLIOTEKARZ SZKOLNY: Bożena Urbaniec

PEDAGOG: Ewa Kawecka/Dorota Kmiecik

LOGOPEDA: Marta Pietruszka, Katarzyna Marek, Inga Wiszniewska

 

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY:

Magdalena Gajos

Monika Walawska

Halina Korczowska

Magdalena Nowińska

Eliza Pawlisz

Małgorzata Rymarska

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4
    ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków
  • tel./fax. 12 633 04 58
    tel. kom. 660637366

Galeria zdjęć