Szkoła Podstawowa

Menu główne

UMOWY NAJMU

Przedszkole nr 55

Menu główne

  • Organizacja pracy szkoły w czasie przerwy świątecznej

    Organizacja pracy szkoły w czasie przerwy świątecznej

    21 grudnia – dzień bez zajęć dydaktycznych (dzień z wychowawcą). Dzieci przychodzą w strojach galowych.

    Apele świąteczne:

    9.00- duża sala gimnastyczna jasełka w połączeniu ze szkolnym konkursem kolęd (kl. 1-3)

    10.30- 11.30 – wigilia w klasach 1-3

    10.30- jasełka w połączeniu z konkursem kolęd dla klas 4-8

    12.00-12.45- wigilie klasowe

     

    Świetlica pracuje bez zmian.  Obiad wydawany według następującego harmonogramu:

     

    11.30-  klasy 1.

     

    12.00-  klasy 2. i 3.

     

    13.00-  14.30 – klasy 4-8 (rotacyjnie, dzieci  oczekują pod opieką nauczycieli).

     

    W dniach 24.12. 2018 (8.00-14.00 – opieka świetlicowa)

     

    27.12-28.12.2018- 8.00-15.00 (zajęcia opiekuńcze)

     

    31.12. 2018r.  – 8.00-15.00  (zajęcia opiekuńcze)

     

     

  • Szkolna Rada Uczniowska i biblioteka szkolna organizują akcję „Podaruj bibliotece przeczytaną książkę”.

    W dniach 17 grudnia 2018 – 8 stycznia 2019 można przynosić do biblioteki szkolnej własne, już przeczytane książki (dla dorosłych i dla dzieci). Książki wzbogacą księgozbiór biblioteki lub zostaną sprzedane na kiermaszu „Książka za złotówkę”, który odbędzie się 10 stycznia 2019 roku (podczas zebrań z Rodzicami).

    Dochód z kiermaszu zostanie w całości przeznaczony na zakup nowych książek do biblioteki.

     Bardzo prosimy Uczniów i Rodziców do włączenia się do naszej akcji.

    Z góry serdecznie dziękujemy.

     Bożena Urbaniec i Szkolna Rada Uczniowska

  • Uwaga! Zmiana w planie lekcji ze względu na egzaminy próbne!

    Uwaga! Zmiana w planie lekcji ze względu na egzaminy próbne!

    Szanowni Państwo,

    prosimy o zapoznanie się z planem zajęć na wtorek 18 grudnia. W środę i czwartek wszystkie klasy poza ósmymi uczą się zgodnie z planem, poza małą zmianą polegającą na tym, że:

    w srodę 19 grudnia klasy: 5a, 5b, 5c, 6b, 7a- przychodzą na godzinę 8.45.

    w czwartek 20 grudnia klasy: 4b, 5a, 6a, 6b, 7a- przychodzą na godzinę 8.45.

    Pozostałe lekcje bez zmian!

    Klasy ósme w dniach egzaminów rozpoczynają zajęcia 5. godziną lekcyjną.

     

    PODZIAL__GODZIN________18_grudnia.pdf

  • Małopolski Konkurs Matematyczny

    Małopolski Konkurs Matematyczny

    Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się:

    Zuzanna Seweryn

    Olaf  Zakopal

    Kacper Zdeb

    Stanisław Szewczyk

    Gratulujemy!

  • Małopolski Konkurs Chemiczny

    Małopolski Konkurs Chemiczny

    Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego zakwalifikowali się:

    Lila Plewniak

    Stanisław Szewczyk

    Kacper Zdeb

     

    Gratulujemy!

     

  • Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

    Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

    Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowało się aż 7 osób:

    1. Piotr Moszko

    2.Antoni Tutaj

    3. Alicja Wac- Włodarczyk

    4. Lila Plewniak

    5. Samuel Tokarski

    6. Kacper Zdeb

    7. Patrycja Zachara

    Gratulujemy!

     

  • Małopolski Konkurs Biologiczny

    Małopolski Konkurs Biologiczny

    Z przyjemnością informujemy, iż do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego przeszli następujacy uczniowie:

    Natalia Młynarczyk z kl. 8b

    Stanisław Szewczyk z kl. 8b

    Gratulujemy!

     

  • 04.12.2018

    (mini zebranie + konsultacje)

    kl. 1-3

    17.00- 18.00

    kl. 4-8

    18.00-18.30 (mini zebranie)

    18.30- 19.30 (konsultacje)

     

    Imię i nazwisko wychowawcy

    Klasa

    Sala

    mgr Katarzyna Ratkowska

    1a

    32

    mgr Natalia Gierun

    1b

    19

    mgr Justyna Siemdaj

    1c

    18

    mgr Renata Stokłosa

    2a

    30

    mgr Bożena Stachura

    2b

    28

    mgr Katarzyna Tomczyk

    2c

    29

    mgr Małgorzata Oniszko

    3a

    27

    mgr Jolanta Bryk

    3b

    31

     

     

     

     

     

     

     

    KLASY 4-8

     

    mgr Sławomira Nowak

    4a

    28

    mgr Damian Mazur

    4b

    29

    mgr Angelina Dyrek

    4c

    30

    mgr Anna Kluk

    5a

    31

    mgr Magdalena Proksch

    5b

    32

    mgr Magdalena Nawrocka

    5c

    38

    mgr Katarzyna Kozłowska

    6a

    39

    mgr Aneta Sporek

    6b

    40

    mgr Szymon Tabiś

    7a

    41

    mgr Maciej Dubiel

    8a

    43

    mgr Marzena Radom- Kuźma

    8b

    42

    KONSULTACJE- NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW:

    s. 42 (nauczyciele języka angielskiego)

    Marzena Radom- Kuźma, Magdalena Nawrocka, Sławomira Nowak

    s. 43 (nauczyciele matematyki)

    Anna Kluk, Angelina Dyrek, Maria Jabłońska

    s.41 (nauczyciele języka polskiego)

    Aneta Sporek, Katarzyna Kozłowska, Damian Mazur (WOS, etyka)

    s.40 (nauczyciele techniki, informatyki)

    Ewa Pietrzyk, Robert Mulka

    s. 39 (nauczyciele fizyki i chemii)

    Sylwia Olejniczak- Szymańska, Urszula Twardzik

    s. 38 (nauczyciele biologii, geografii i przyrody)

    Barbara Gawlikowska- Mika, Joanna Czelny, Przemysław Pachołek

    s.32 (nauczyciel historii)

    Magdalena Proksch

    s. 27 (nauczyciele języka hiszpańskiego i niemieckiego)

    Joanna Maćkowiak, Grzegorz Kokor

    Pokój nauczycielski  ( nauczyciele religii, muzyki, plastyki)

    Małgorzata Sobczyk, Marcin Maj, Tomasz Kurnik, Bogusław Maślak

    Biblioteka (nauczyciele wychowania fizycznego)

    Szymon Tabiś, Maciej Dubiel, Eliza Pawlisz

    Świetlica (wychowawcy świetlicy)- s. 20

    Gabinet logopedy

    Inga Wiszniewska- Chmielowiec, Marta Pietruszka

    Gabinet pedagoga

    Dorota Kmiecik

    Gabinet dyrektora

    Paulina Serednicka (język polski, 5c)

    Gabinet zastępcy dyrektora  Teresa Stolarczyk- Michałowska (religia 4b, 7a, 8a, 8b)

     

     

  • Pierwsza mobilność uczniowska -Portugalia
    24.11.2018 W dniach 19-23 listopada grupa naszych uczniów i nauczycieli przebywała w Portugalii, gdzie wzięła udział w międzynarodowych działaniach uczestników projektu Together we can. Spotkaliśmy się ze wspaniałym, gościnnym przyjęciem, poznaliśmy uczniów i nauczycieli z pięciu krajów partnerskich i zwiedziliśmy malownicze Porto :)
  • Międzynarodowe wybory logo projektu
    24.11.2018 Z dumą zawiadamiamy, iż logo zaprojektowane przez Zuzię z klasy 4a zostało wybrane na logo całego projektu Together we can. Wyboru dokonało gremium międzynarodowe, złożone z dyrektorów i nauczycieli szkół partnerskich.
    Zuziu, GRATULACJE !!!
  • Odznaka Jakości eTwinning
    18.11.2018 Z dumą informujemy, że projekt eTwinning "Władcy Polski" zrealizowany w klasie 1a otrzymał prestiżową Odznakę Jakości. 

    Odznaki Jakości eTwinning przyznawane są nauczycielom i uczniom za wybitne projekty eTwinning. Odznaki są świadectwem najwyższego krajowego i europejskiego standardu.

  • Spotkanie z pisarzem

    Spotkanie  z pisarzem

    Szanowni Państwo, 

    miło mi poinformować, że już w najbliższy wtorek uczniowie klas 1-3 będą mieli okazję spotkać się z wybitnym literaturoznawcą, wieloletnim sekretarzem Wisławy Szymborskiej i pisarzem- p. Michałem Rusinkiem. 

    Spotkanie odbędzie się 13 listopada w godzinach 10.30-11.30. 

    Jeśli któreś z dzieci ma na swojej półce jakieś książeczki p. Rusinka- warto zabrać je tego dnia do szkoły- to niepowtarzalna okazja, by zdobyć autograf ;)

     

    Paulina Serednicka, dyrektor

  • Zebrania z rodzicami

    Zebrania z rodzicami

    Szanowni Państwo,

    zapraszamy na zebrania z rodzicami, które odbędą się 6 listopada 2018r.

    Szczegóły w pliku poniżej:

    zebrania_-_ogloszenie(1).pdf

     

     

  • Konkurs na logo projektu Erasmus Plus został rozstrzygnięty !
    03.11.2018 Szkolny etap konkursu na logo projektu "Together we can" wygrała Zuzia Rak z klasy 4a !
    Nagrodą jest wyjazd projektowy do Dali na Cyprze. GRATULUJEMY !
  • Sukces!

    Sukces!

    Miło nam poinofrmować, iż uczennica naszej szkoły- Gabrysia Zachara - wywalczyła V miejsce w etapie rejonowym  indywidualnego turnieju tenisa stołowego w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

    Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejny etap rozgrywek, który będzie miał miejsce w marcu.

    dyplom.pdf

  • Sukces!

    Sukces!

    Sukces! - Obrazek 1

  • Zajęcia adaptacyjne

    Zajęcia adaptacyjne

    Dyrekcja i wychowawcy przyszłorocznych klas pierwszych

    serdecznie zapraszają

    rodziców i dzieci, które od 1 września 2019 roku rozpoczną naukę

    w klasie pierwszej, na zajęcia adaptacyjne organizowane

    w Szkole Podstawowej nr 34 ul. Urzędnicza 65

     

    Celem zajęć jest :

    • wzajemne poznanie się uczniów i nauczycieli
    • skrócenie czasu adaptacji dzieci w szkole
    • stworzenie dzieciom poczucia bezpieczeństwa w nowym środowisku

     

    Zajęcia odbywać się będą  w czwartki od godz. 16:00 do godz. 17:00.

     

    Harmonogram spotkań

     

    L.p.

    Data

    Prowadzący

     

    1.

     

    15 listopada 2018

     

    Wychowawcy przyszłorocznych

    klas pierwszych

     

    2.

     

    29 listopada 2018

     

    Wychowawcy przyszłorocznych

    klas pierwszych

     

    3.

    13 grudnia 2018 

     Wychowawcy przyszłorocznych

    klas pierwszych

     

    4.

     

    31 stycznia 2019

     Wychowawcy świetlicy szkolnej

     

    5.

    14 lutego 2019

    Wychowawcy przyszłorocznych

    klas pierwszych

     

    6.

    2 marca 2019 

     

    Dzień Otwarty Szkoły

     

    7.

    14 marca 2019  

    Nauczyciele języka angielskiego

     

    8.

     

    28 marca 2019

     Wychowawcy  przyszłorocznych

    klas pierwszych

     

    9

     

    11 kwietnia

    Wychowawcy przyszłorocznych

     klas pierwszych

     

    www.sp34.pl,      tel. 12 6330458    e-mail: poczta@sp34.pl

     

  • KROWODRZA W CZASACH NIEPODLEGŁOŚCI

    KROWODRZA W CZASACH NIEPODLEGŁOŚCI
    23.10.2018

    Miło nam poinformować, że w konkursie fotograficznym "Krowodrza w czasach niepodległości" w kategorii klas I-VII, uczeń kl. VI b - Filip Piasecki zajął II miejsce, natomiast w kategorii klas VIII i gimnazjów, uczeń kl. VIII a - Kajetan Gawęda zajął I miejsce. 

    Gratulujemy !!!

    Rozdanie nagród odbędzie się 9.listopada podczas dzielnicowych obchodów Święta  Odzyskania Niepodległości w Domu Harcerza.

  • Koło wolontariuszy KLIPS
    23.10.2018

    Tworzymy Koło Liderów Projektowych, tzw. KLIPS.
    Jest to grupa uczennic i uczniów którzy będą wspierali działania szkoły w realizacji projektów międzynarodowych. Spotkania w piątki, o 14.40, w sali nr 32. Zapraszamy !

  • Drugie zadanie w projekcie TOGETHER WE CAN !

    Drugie zadanie w projekcie TOGETHER WE CAN !

    Serdecznie zapraszamy Uczniów do wykonania kolejnego zadania w projekcie Together we can !

    Tematem jest międzykulturowość: 
    każdy chętny uczeń proszony jest o przygotowanie prezentacji dotyczącej polskich aspektów kulturowych (pieśni, tańce, muzyka, literatura, rękodzieło, gotowanie, tradycyjne zabawy itp.), która zostanie zaprezentowana podczas pierwszej mobilności w Portugalii.

    Technika prezentacji: cyfrowa, narzędzie: dowolne, język: angielski. Prezentacja powinna zawierać tekst, obrazy, animacje, filmy. Czas trwania: do 20 slajdów.

    Termin ostateczny oddania prac: 25 pażdziernika 2018 godz. 19.00

    Prace należy oddać pani Magdalenie Nowińskiej na pendrivie lub udostępnić w dokumentach google adresowi ogrodniczka65@gmail.com

    Punkty za to zadanie zostaną zaliczone do rankingu "wyjazdowego"

    Powodzenia ! 

     

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4
    ul. Urzędnicza 65, 30-074 Kraków
  • tel./fax. 12 633 04 58
    tel. kom. 660637366

Galeria zdjęć