• Gra terenowa  "Bo wolność przyszła z Podgórza"

13.11.2017 18:34 | więcej »
  • Wynik bardzo dobry - Zosia Mierniczek
    Wyróżnienia Kategoria Żaczek:
    Jakub Gandor
    Iwo Potoniec
    Piotr Wołkowicz
    Kategoria Maluch:
    Stanisław Frączek
    Piotr Bochenek
    Ignacy Lach
    Artur Osipowicz
    Kamila Polka
    Julia Wilk
    Konrad Kmiecik
    Kategoria Beniamin:
    Olga Michno
    Olaf Zakopl
    Stanisław Szewczyk
    Patrycja Zachara
    Kacper Zdeb
    Maria J.
    06.06.2017 16:15 | więcej »
  • W dniu 1. 04. 2017 został rozstrzygnięty Małopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego pt. „FANTAZJE KWIATOWE”.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie prac z motywami kwiatowymi, płaskimi lub przestrzennymi, dowolną techniką w zakresie rękodzieła artystycznego.

Laureatkami w II kategorii wiekowej „klasy IV – VI” zostały:
    II miejsce eksekfo:
      Aleksandra Markowska z klasy 6a i Łucja Wójcikiewicz z klasy 5a
    Wyróżnienie otrzymała Olga Michno z klasy 5a
    Gratulujemy!

Celem konkursu było: kształtowanie ekspresji twórczej dzieci i młodzieży; zwrócenie uwagi uczestników na barwny świata kwiatów; zainteresowanie tworzeniem z tkaniny, wełny, koralików i wszelkich mas; oraz innych materiałów do wykonywania prac z rękodzieła artystycznego, upowszechnienie technik rękodzieła; prezentacja nowych ciekawych pomysłów oraz materiałów; wymiana doświadczeń nauczycieli.

09.05.2017 14:34 | więcej »
  • „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

07.04.2017 09:21 | więcej »
  • Miło nam poinformować, że uczeń klasy 6b Samuel Tokarski przeszedł do drugiego etapu
    ( rejonowego) w Konkursie Biblijnym. Zadania były na miarę studentów teologii. Należało dobrze znać treść Ewangelii wg św. Marka. Gratulujemy Samuelowi i  życzymy powodzenia w nastepnym etapie.
    30.12.2016 10:48 | więcej »

• 24 października odbył się etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Udział wzięło 7 uczniów. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie z klasy 6A: Kacper Zdeb i Olaf Zakopal.
    Gratulujemy! Powodzenia w następnym etapie.
    18.11.2016 11:27 | więcej »
  • Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” zakwalifikowało się dwóch uczniów z naszej szkoły: Antoni Tutaj oraz Karol Wojtacha z klasy 5A.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym etapie!

15.11.2016 22:09 | więcej »