• Konkurs na szopkę krakowską

• 08.12.2017 20:03
      • konkurs
      • 7.12.2017 r. Nasze Przedszkolaki z gr II, III, i IV wzięły udział w konkursie na najładniejszą szopkę krakowską organizowanym przez Muzeum Historyczne  Miasta Krakowa. Każda z grup ponad miesiąc pracowała nad szopką - konkurs był ogromnym wyzwaniem dla Nas!

Po zarejestrowaniu szopek na Rynku Głównym odbył sie pokaz szopkek przy pomniku Adama Mickiewicza, następnie pochodem wokół  Rynku szopki zostały  przewiezione na ul. Lubicz 16 do  Muzeum Historycznego Miasta Krakowa- Celestat. Każda z szopek otrzymała inny numer zgłoszeniowy. Wszystkie zgłoszone szopki są tradycyjnie prezentowane na pokonkursowej wystawie, tym razem wyjątkowo w oddziale Celestat (u. Lubicz 16).. Ogłoszenie wyników nastąpi w niedzielę 10 grudnia o godz. 14.00 w sali audytoryjnej Kupferhaus w Pałacu Krzysztofory (Rynek Główny 35).

Czekamy na wyniki konkursu i trzymamy kciuki za Nasze szopki!!

Szopka Gr II

Szopka Gr IV